Konsol OyunlarıPc Oyunları

Zombies Ate My Neighbors PC ve Konsollara Geliyor

LucasArts’ın sevgiyle hatırladığı 16 bitlik klasik Zombies At My Neighbors, 29 Haziran’da Xbox, PlayStation, Switch ve PC’de uzun zamandır beklenen yeniden piyasaya sürülüyor.

Başlangıçta 1993 yılında SNES ve Sega Mega Drive’da piyasaya sürülen Zombies Ate My Neighbors, komşularını bir dizi B filminden kurtarmaya çalışan Zeke ve Julie’nin (tek başına veya birlikte oynanabilir) maceralarını anlatıyor. Canavarlar, zombiler, kurt adamlar, vampirler, dev karıncalar, uzaylılar ve diğerleri sizleri bekliyor..

Keyifli bir nişancı oyunu olan Neighbors’da oyuncular, seyahatlerindeki düşmanları ortadan kaldırmak için yangın söndürücülerden su tabancalarından ve patlayan gazlı içecek kutularına kadar her şeyi kullanabilirler.

Oyun hala çok eğlenceli, ana konsept çok iyi ayarlanmış ve oyunculara hitap eden yapısı bulunuyor. Ayrıca bonus turları dahil 48 seviye ile oldukça iyi tempolu ve düzenli olarak yeni canavarlar tanıtıyor Eylem banliyölerden alışveriş merkezlerine, piramitlerden kalelere sıçramak vb.. “

Zombies Ate My Neighbors’ın 1994 yapımı devam oyunu Ghoul Patrol belki daha az seviliyordur. Ancak 29 Haziran’da Switch, PlayStation, Xbox ve PC oyuncuları, Lucasfilm Games ve Dotemu’nun izniyle her iki oyunu da tek bir pakette deneyimleyebilecekler.

Bu yeniden sürüm (oyunların 2010’da Wii Virtual Console’da yayınlanmasından bu yana ilk kez) yerel işbirliği, hızlı kaydetme, başarılar, bir oyun sanatı galerisi, geliştirici röportajları ve daha fazlasını içerir. Dijital sürüm, Switch’in eShop , PlayStation ve Xbox Mağazaları, Steam ve GOG’da 11 £ / 14.99 USD’ye mal olacak ve Limited Run Games, bu yılın sonlarında fiziksel bir sürümle çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu