Açıklamalar, geliştirici panelleri, bir cosplay yarışması ve daha fazlasını içeren büyük gösteri bir kez daha tamamen çevrimiçi olacak.

Yıllık Warframe hayran toplantısı Tennocon, geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını nedeniyle tamamen çevrimiçi gerçekleşti, ancak bu pek çok büyük haberin ortaya çıkmasını engellemedi. Ne yazık ki salgın devam ediyor ve bu nedenle Tennocon 2021, Temmuz ayında geri döndüğünde bir kez daha tamamen dijital olacak.

Buna rağmen, geliştirici Digital Extremes “tam gün oyun tanıtımları, oyun içi etkinlikler, geliştirici panelleri” artı bir cosplay yarışması, topluluk sanat şovu ve daha fazlasını vaat ediyor. Üç Tennocon paketi de satın alınabilir: Oyun içi kozmetikler, eşyalar ve Baro’s Relay’den oluşan Dijital Paket 25 $, hatıra tişörtü, iğne, kordon ve akrilik tılsım da dahil olmak üzere fiziksel ürünle 45 $ ‘lık Ürün Paketi ve daha fazlası ve Tennocon Bundle, 65 $ ‘a yukarıdakilerin tümü.

Tennocon paketlerinin satışından elde edilen fonların yüzde 50’si, Digital Extremes’in memleketi Londra, Ontario’da bulunan ve yetişkinler ve gençler için acil durum barınağı ve destekleyici barınma sağlayan Birlik Evsizliğe Yardım için Birlik Projesi’ne bağışlanacak.

Unity Project yönetici direktörü Chuck Lazenby, “Unity Project, Digital Extremes ile ortaklık kurmaktan ve oyun endüstrisini her yerde şehirlerde ve kasabalarda artan evsizlik krizine çözüm bulmaya teşvik etmekten heyecan duyuyor,” dedi.

“COVID-19 salgını, sistem boşluklarını ve arızalarını daha da ortaya çıkardı, ancak aynı zamanda bir sistem yanıtını ve gerçek değişim için bir iştahı harekete geçirdi. Digital Extremes ile ortaklığımız için ve uygun bir şekilde barınmayı sağlamak için birlikte yapabileceğimiz ilerleme için minnettarız. destekler, evsizliğe çözüm olarak herkes tarafından erişilebilir. “

Tennocon 2021, 17 Temmuz’da gerçekleşecek. Etkinliklerin tam programı dahil olmak üzere mağazada neler olduğuna dair daha fazla bilgi “çok yakında” olacak. O zamana kadar, warframe.com’da daha fazlasını öğrenebilir (ve isterseniz bu Tennocon paketlerinden biri için biraz para atabilirsiniz).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz