Pc Oyunları

Yeni League Of Legends Şampiyonu Akshan 11.15 Yaması ile Geliyor

Akshan, Sentinels of Light etkinliği sırasında benzersiz yeteneklerini League of Legends'a yeni bir şampiyon olarak getiriyor.

Akshan, Sentinel of Light etkinliğinin bir parçası olarak 11.15 yamasında gelen yepyeni Güney Asya esintili League of Legends şampiyonudur. Bu Rogue Sentinel’in Viego’ya benzer bir hikayesi var, Mahvolmuş Kral. Sevdikleri için intikam peşindeler ama Akşan’ın seçimleri dünyayı yok etmeye değil kurtarmaya odaklanıyor.

Takım arkadaşlarını canlandırabileceği League of Legends‘ta daha önce hiç görülmemiş benzersiz bir yeteneğe sahip . Rakip şampiyonlar Akshan’ın takım arkadaşlarını öldürürse, düşman bir Alçak olarak işaretlenir. Alçak’ı yenmek ona ekstra altın verir ve üste düşen takım arkadaşlarını diriltir.

O gizlilik gerektiren bir suikastçı. Kamufle olurken, Scoundrels’a giden yolları takip edebilir. Ayrıca Scoundrels’a yaklaşırken hız ve mana yenilenmesi kazanır.

Akshan, aksiyon dolu bir kite sahip bir nişancıdır. Avengerang, hedefe atıldığında ve geri geldiğinde hasar verir. Ayrıca kancasıyla sallanırken en yakındaki düşmana mermi sıkabiliyor; bu yeteneğe Kahramanca Swing denir. Başka bir yetenek, Akshan’ın bir düşmana kilitlenirken mermi gücünü silahına yönlendirdiği Comeuppance’dir. Daha sonra elde ettiği tüm mermileri bir hedefe doğru serbest bırakır. Oyuncular bu yeteneği Heroic Swing ile kullanabilirler.

Ek olarak, Akshan’ın pasif üç vuruşlu fiziksel hasar patlaması vardır. Hedef bir şampiyonsa, Akshan bir kalkan kazanır. Hemen ardından ikinci bir saldırı yapar, ancak ikinci atışı iptal etmek oyuncuya hız kazandırır.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu