Haberler

World of Warcraft Noblegarden Etkinliği Duyuruldu

Paskalya gerçek dünyada gelmiş ve geçmiş olabilir, ancak World of Warcraft’ta daha yeni başlıyor. Blizzard’ın uzun süredir devam eden MMORPG’sine giriş yaparsanız, Noblegarden etkinliğinin (5 Nisan) itibariyle başladığını göreceksiniz.

Etkinlik 12 Nisan’a kadar sürecek. Etkinlik uygun kozmetikler ve görevlerle birlikte gelecek. Etkinlik dahilinde oyun içerisinde para ile ödüllendiren Büyük Yumurta Avı, az miktarda deneyim ve seyahatleriniz sırasında toplanan parlak renkli kabuk parçaları karşılığında “Çiçek Açan Dal” gibi günlük görevleriniz yer alıyor. Ayrıca gizli yumurtalar için Azure Watch, Dolanaar, Goldshire, Kharanos, Brill, Razor Hill, Bloodhoof Village, Falconwing Square veya Shattrath City’de dolaşabilirsiniz. Noblegarden tüccarından bir yumurta sepeti satın alırsanız, onlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Peki tüm bu etkinlik yumurtalarıyla ne yapacaksınız? Esas olarak eğlenceli nesneler ve kostümler alabilirsiniz. Parlak renkli yumurtalar genellikle yiyebileceğiniz veya söz konusu şekerlemeleri satın almak için kullanabileceğiniz çikolata içerir. Şekerin yanı sıra, yumurtalar ayrıca bir veya iki özel parça da içermektedir.

Etkinliğe hızlı adım atmak istiyorsanız, çok fazla etrafta yumurtaları bulmak için aramanız gerekmeyecek. Yukarıda belirttiğimiz yerlere gitmeniz yeterli. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, World of Warcraft’ın web sitesindeki yazının tamamına göz atabilirsiniz.

Çikolatayla ilgili pek çok eğlence de oyun içerisinde yer alıyor. WoW Classic’in Burning Crusade genişlemesi şu anda beta testinde. World of Warcraft: Shadowlands’in Chains of Domination güncellemesi bu ay çıkış yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu