Genel

World of Warcraft: Burning Crusade Classic Duyuruldu

Blizzard’ın uzun süredir devam eden MMO’nun retro versiyonu olan World of Warcraft: Burning Crusade Classic, oyunun ilk genişletmesi olan The Burning Crusade’i 1 Haziran’da çıkıyor.

Beklediğiniz gibi Burning Crusade’in gelişi, World of Warcraft Classic’in orijinal genişlemede sunulan tüm özellikleri içerecek. Yani oynanabilir yarışlar, uçan binekler, artırılmış seviye sınırı 70 lvl, arena olarak Blood Elves ve Draenei’nin olacağı anlamına geliyor. PvP ve daha fazlası da dahil.

WoW’un haritası yeni başlangıç ​​bölgelerini (Azuremyst Isles ve Eversong Woods) ve “şeytani Burning Legion güçlerinin Azeroth’taki tüm yaşama karşı saldırı düzenlemeye hazırlandığı bir gezegen” olan Outland’ı içerecek şekilde genişleyecek.

Tüm World of Warcraft Classic sahipleri, hiçbir ek ücret ödemeden The Burning Crusade’e erişim hakkı verilecektir; ancak, WoW’u genişleme öncesi 18 Mayıs’tan itibaren, Burning Crusade’e herkesle birlikte ilerlemek yerine, yepyeni bir Klasik Çağ diyarında orjinal versiyonu ayrılıp oynamaya devam etme seçeneğine sahip olacaklar.

Ek olarak, Blizzard, hem Classic Era hem de Burning Crusade Classic dünyalarında ilerlemelerine devam etmek isteyenler için karakter başına 35 USD (yaklaşık 25 £) tutarında ücretli bir karakter klonlama hizmeti sunuyor.

18 Mayıs’ta gelen diğer ücretli seçenekler arasında, oyuncuların bir Burning Crusade Classic krallığındaki karakterlerinden birini 58. seviyeye (Blood elf veya draenei karakterleri uygun değildir) ve 69.99 USD değerinde özel Deluxe Edition’a yükseltmelerini sağlayan Dark Portal Pass bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu