HaberlerMobil Oyunlar

Wild Rift, Galio Karakterine Yeni Kostümler Geldi

League of Legends: Wild Rift’in 2.2 güncellemesiyle tanıtılan ilk şampiyon burada. Orta seviye tank karakteri Galio, şu anda 50’den fazla şampiyona sahip olan kadroya bir başka seçenek daha ekleyerek oyuna dahil oldu.

Yeni bir eklenti olan Galio, büyücü beceri seti ve dayanıklı dış görünüşüyle ​​orta koridor oyuncuları için benzersiz bir seçenek sunuyor. Ek olarak, Galio’nun kendisi de dahil olmak üzere çeşitli şampiyonlar için oyuna altı görünüm eklendi. Wild Rift’te şampiyon için dahil edilecek ilk iki kostüm Infernal Galio ve Debonair Galio’dur. Böylece Colossus’a son derece farklı iki görünüm kazandırır.

Galio karakteri için atılan Tweet’i aşağıda görebilirsiniz:

Su şampiyonunu köpeğe dönüştüren kostüm Fuzz Fizz, Sürpriz Parti Amumu, Corgi Corki ve Draven Draven gibi daha açık bir temaya sahip diğer yeni görünümler de güncellemeyle beraber oyuna eklendi.

Eklenen skinler (kostümler) ile alakalı resmi Twitter gönderisini aşağıdan görebilirsiniz:

Bu görünümler oyun içi mağazadan Wild Core kullanılarak satın alınabilirken Galio, Mavi Motes veya Wild Core kullanılarak satın alınabilir. Riot kısa süre önce bu yama ve Wild Rift’in yakın geleceği için sunum planını ayrıntılı olarak açıkladı. Buna Rengar ve Khazix gibi çok sayıda yeni şampiyon, gelecek hafta ARAM için açık test duyurusu ve dereceli oyun için tercihe dayalı rol seçimi dahil edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu