League of Legends: Wild Rift’in ikinci sezonu bugün başladı. Yeni dereceli ödüllere ek olarak, ilk kez Battle Pass da oyuna geldi. Oyunun savaş geçişine Wild Pass deniyor.

İkinci sezonun dereceli ödülü Glorious Jinx kostümü oldu. Bu sezon Altın IV’e ulaşılarak kilidi açılabilir. Oyuncular ayrıca sezon sonunda sıralamalarına göre bir simge ve oyuncu amblemi alacaklar. İkinci sezonun en heyecan verici kısmı Wild Pass’dir. Oyuncuların Wild Pass görevlerini tamamlayarak açabilecekleri 50 seviyeli ödül içerir. Bu görevler haftalık olarak yenilenir.

Season Pass içerisinde birçok ödül barındırıyor

Savaş biletinden en iyi şekilde yararlanmak için oyuncular bunu 599 Vahşi Çekirdek karşılığında satın almalıdır. Satın almak istemiyorsanız, yine de Wild Pass ile seviye atlayabilirsiniz, ancak yalnızca Blue Motes ve Poro Coin gibi ücretsiz ödülleri alabilirsiniz.

Ayrıca Wild Pass’ın 990 Wild Cores’a mal olan elit bir versiyonu da var. Bu, anında beş seviyenin kilidini açar ve oyuncuların Wild Pass’te daha hızlı ilerlemek için tamamlayabilecekleri bonus elit görevler verir. 50. seviyede, oyuncular Hexplorer Jax görünümüne sahip olacaklar. Bununla birlikte, 65. seviyeye kadar bonus ödüller olduğu için Wild Pass boyunca ilerleyebilirsiniz.

Bununla beraber oyuna yeni içerikler gelmeye son hız devam edecek. Gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Siz bu Season Pass hakkında ne düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz