Konsol OyunlarıPc Oyunları

Watch Dogs: Legion 4.5 Güncelleme Detayları

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’un yaklaşan 4.5 yamasının PlayStation 5 ve Xbox Series X’e 60 fps performans modu ekleyeceğini duyurdu. Oyun güncellemesi 4.0 geçen hafta yayınlandı ve bir blog gönderisinde Ubisoft, 4.5 güncellemesiyle birlikte gelen bazı yeni özellikleri açıkladı.

Yama eki, PS5 ve Xbox Series X’teki 60 fps performans modunu içeriyor. Ubisoft, bunun “yeni nesil konsol oyuncularımızın en büyük isteklerinden biri” olduğunu bildirdi. Digital Foundry’nin geçen yıl bildirdiği gibi, Watch Dogs: Legion üç yeni nesil sistemin hepsinde 30 fps’de piyasaya sürüldü: PS5, Xbox Series X ve S.

Digital Foundry’den Alex Battaglia, “İsteğe bağlı bir performans modunun 60 fps oyun sunup sunamayacağını merak ediyorum.” “PC’deki yapılandırma dosyalarına göre, PS5 ve Xbox Series X için yapılan çalışmalarda bir noktada 60 fps modu vardı, ancak oyunun son sürümünde durum böyle değil. Belki de daha sonra gelecek. “

Bu arada, Legion’un 4.5 güncellemesi, birçoğu yakın zamanda yayınlanan DLC karakteri Mina ile ilgili olan bir dizi hata ve sorunu düzeltir ve Taktik Operasyon, Proje OMNI’yi ekler. Ubisoft henüz TU 4.5 için bir çıkış tarihi açıklamadı ve yama notlarının lansmana yakın bir tarihte yayınlanacağını söyledi.

Bu hafta Ubisoft, Watch Dogs: Legion Bloodline DLC’nin Haziran ayı sonundan önce çıkacağını yineledi. Bu, orijinal Watch Dogs oyunundan Aiden Pearce ve Wrench from Watch Dogs 2’yi içeren, her ikisi de tek oyunculu kampanyada ve çevrimiçi olarak tamamen oynanabilen yeni bir hikaye ekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu