Haberler

Wargame Red Dragon Epic Store’da Ücretsiz

Her hafta farklı farklı oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games‘in bu haftaki ücretsiz oyunu Wargame Red Dragon oldu. Oyunu 11 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz oyun kütüphanenizde kalıcı olarak duracaktır. Dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Wargame Red Dragon

Wargame RTS oyunları, oyuncuların akıllarına durgunluk verecek kadar geniş bir modern askeri birim oyunudur. Oyunlardaki savaş ayrıntıları ve asker dizaynları bu oyunda çok önem arz etmektedir.

Muazzam sayıda askeri birim ve özellikleriyle, her birimin içini ve dışını öğrenmek oyuncular için uzun bir vakit almaktadır. Başlangıçta, uçaksavar desteği, düşman hatlarını aşmak için sağlam tanklar, düşman hareketlerini takip etmek için keşif birimleri gibi rollerine göre birimler seçmek oldukça kolaydır. Yerine getirilen birçok farklı birimi denemeden önce temellere alışılınabiliyor.

Farklı zorluk seviyelerine yer veren oyun, oyunculara farklı etkinlikler getirerek, onları son derece rekabetçi ve çok oyunculu savaşlara götürmeden önce yeni birimlerle tanıştırabiliyor.

Oyunu Kütüphaneme Nasıl Eklerim?

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak oyunu alma sayfasına gidin. Oyunu almak için bir hesabınız olması gerekiyor. Yoksa yeni üye kaydı oluşturun. Daha sonra sağ altta yükle-sipariş ver butonuna tıklayın ve oyunu kütüphanenize ekleyin.

Oyunu ücretsiz olarak edinmek için buraya tıklayın.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3İşletim SistemiWindows 7
İşlemciAMD/INTEL ÇİFT ÇEKİRDEK 2.5 GHZİşlemciAMD/INTEL ÇİFT ÇEKİRDEK 3 GHZ
Bellek2048 MBBellek4096 MB
Direct X9Direct X9
Ekran Kartı256 MB %100 DIRECTX 9 VE SHADER 3.0 UYUMLU ATI RADEON X1800 GTO/NVIDIA GEFORCE 7600 GT/INTEL HD 3000 VEYA ÜSTÜEkran Kartı256 MB %100 DIRECTX 9 VE SHADER 3.0 UYUMLU ATI RADEON X1800 GTO/NVIDIA GEFORCE 7600 GT/INTEL HD 3000 VEYA ÜSTÜ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu