Haberler

Valorant’a Yeni Karakter Geliyor

Çıkışından bu yana iyi bir ivme yakalayan Valorant oyununa yeni bir ajan karakter geliyor. Yeni güncellemeyle birlikte gelecek olan karakter üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Valorant

Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 20 Haziran 2020 tarihinde çıkışını yapmıştır. Çıkışından bu yana gerek yayıncıların tanıtımları gerekse beta sürecindeki reklamlarıyla, iyi bir yükseliş yaşamıştır. Halen de popüleritesini korumayı başaran oyun, son yılların yine en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

Valorant 2.04 Yama Notları

Yeni gelecek yamayla birlikte birçok yenilik beraberinde gelecek. Birçok özelliği içerisinde barındıracak ve önceki yamalardan daha büyük boyutta olacak. Güncelleme içeriğinden kısaca bahsedecek olursak:

  • Güncelleme ile birlikte artık yeni başlangıç yapan oyuncular rütbe düşmeyecek. Bu da oyunu yeni öğrenenler için büyük bir gelişme. Ancak diğer taraftan dereceli derecenizde düşüş olacaktır.
  • Radiant’ı vurmak artık daha da zorlaşacak.

Bir oyuncunun kendi bölgesinde ilk 500 oyuncu içinde olmasını ve belirli bir RR’yi korumasını gerektirecek. Riot’a göre, her bölge için RR gereksinimleri farklıdır:

  • Latin Amerika ve Güney Kore: 100 RR
  • Brezilya: 200 Sıra Değerlendirmesi
  • Kuzey Amerika ve Asya-Pasifik: 300 RR
  • Avrupa: 400 RR

Valorant Oyununa Yeni Gelecek Ajan İle İlgili Özellikler

C: Yerçekimi Kuyusu

Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı ETKİNLEŞTİRİN. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve bu da tüm oyuncuları kırılgan hale getirir.

Q: Nova Nabzı

Bir Nova Nabzını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur. Ardından saldırarak bölgesindeki tüm oyuncuları sarsar.

E: Bulutsu

Bir Nebulay’ı (duman) dönüştürmek için bir Yıldızı etkinleştirin.

F: Dağıt

Dağıtmak için (F) tuşunu kullanın.

X: Astral Form / Kozmik Bölünme

Yıldızları birincil ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir. Onları Nova Pulse, Nebula veya Gravity Well’e dönüştürür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu