Pc Oyunları

Valorant Üniversite Bahar Turnuvası Başlıyor!

Monster Notebook’un ana sponsorluğunda, Intel University Esports tarafından organize edilen “Valorant Üniversite Bahar Turnuvası” başlıyor. Coca-Cola ve Ozan SuperApp’in dayanak sponsoru olduğu turnuvada, dereceye giren kadrolar Monster Notebook’un birbirinden bedelli ekipmanları ve toplam 25.000₺ pahasında nakit para mükafatı için yarışacaklar. Ayrıyeten turnuvanın tüm iştirakçileri 10₺ Ozan SuperApp bakiyesi kazanacak.
Intel University Esports tarafından organize edilen, üniversite öğrencilerinin birbirleri ile yarışıp mükafatlar kazanabileceği “Valorant Üniversite Bahar Turnuvası” Monster Notebook ana sponsorluğunda başlıyor. Üniversite öğrencileri profesyonel seviyede ve adil rekabet ruhu içerisinde şampiyon olmak için gayret edecekler. First Person Shooter (FPS) oyunu Valorant için özel olarak düzenlenen turnuvada Türkiye’nin 128 üniversitesinden gelen 5 kişilik gruplar, galibiyet için amansız bir gayret gerçekleştirecek. Temponun ve heyecanın hiç düşmeyeceği bu dayanılmaz turnuvanın ana sponsorluğunu ise oyun ve espor dünyasının güçlü bilgisayarlarının üreticisi Monster Notebook üstleniyor.Valorant Turnuvası Monster Notebook Sponsorluğunda Başlıyor
Valorant Üniversite Bahar Turnuvası’nda ülkemizden 128 üniversite 5 kişilik gruplar halinde karşı karşıya gelecek. Turnuvada toplam 640 oyuncu kazanan taraf olmak için ter dökecek. Valorant Üniversite Bahar Turnuvası heyecan ve aksiyonun hiç dinmediği bol ödüllü bir tertip olacak. Bu eşsiz turnuvanın kayıtları 6 Haziran’a kadar devam edecek.
Heyecan dolu turnuvanın 8 eleme kümesinde 16’şar kadro, eleme basamaklarında çaba edecek. Bu eleme maçları 7- 9 Haziran ortasında gerçekleşecek. 10 – 11 Haziran’da oynanacak küme evresinde ise 4 kümede 4’er ekip kozlarını paylaşacak.
Heyecanın tırmanacağı yarı final evresine yükselen ekipler ise, 12 Haziran’da karşı karşıya gelecek. Üniversite temsilcisi gençler okullarını finale taşımak ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaştırmak için kuvvetli bir gayret verecek. Monster Notebook ana sponsorluğunda gerçekleşecek Valorant Üniversite Bahar Turnuvası’nın yarı final heyecanı 12 Haziran günü Twitchüzerinden canlı olarak yayınlanacak.
Türkiye’nin Şampiyonları Canlı Yayında Belirlenecek
Finale çıkmayı başaran iki grup ise şampiyon olmak için oynanacak 5 maçta skor üstünlüğünü kazanmak üzere kozlarını paylaşacaklar. Güçlü çabaları aşarak final oynamaya hak kazanan kadrolar Türkiye’nin üniversiteler ortası şampiyonasını kazanmak için tüm yeteneklerini sergileyecekler. Oyun ve espor severler de bu heyecan dolu amansız gayretlerin final heyecanını oyuncularla birlikte yaşayacak ve Türkiye’nin üniversiteli Valorant şampiyonunun belirlendiği ana canlı olarak şahit olabilecek. 13 Haziran günü gerçekleşecek büyük final Twitch üzerinden takip edebilecek.
Valorant Üniversite Bahar Turnuvası, yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Oyun tecrübesini ve hünerini bir mesleğe dönüştürerek profesyonel arenaya girmeye can atan gençler için bulunmaz bir fırsat olan bu turnuvanın sonunda öğrencileri büyük mükafatlar de bekliyor.

Büyük Mükafatlar Sahiplerini Bekliyor
Turnuvanın ana sponsoru Monster Notebook, birbirinden kıymetli ekipman mükafatları ile ödül havuzunu destekleyecek. Turnuvanın en kıymetli oyuncusu olarak MVP seçilen oyuncu son model bir Monster Notebook Abra A5 V16.6.5 dizüstü bilgisayarın sahibi olacak. Şampiyon olan grubun oyuncuları büyük para ödülünün yanı sıra Monster’ın ekipman ödüllerinden de hissesine düşeni alacak. 5 adet Pusat Head Set Lite kulaklıkları turnuva şampiyonu grubun olurken, 10 adet Pusat V11 Gaming Mouse ve 10 adet Bukra Bluetooth Hoparlör turnuvanın 1. ve 2. kadrolarının oyuncuları ortasında dağıtılacak.
Ayrıyeten Ozan SuperApp’in dayanak sponsoru olduğu turnuvanın şampiyonu olan kadro 10.000₺ nakit para ödülünün sahibi olacak. Turnuvanın ikinci olan ekibi 7500₺, üçüncü olan grubu 5000₺ ve dördüncü olan kadrosu ise 2500₺ nakit para mükafatı kazanacak. Turnuvaya katılan tüm oyunculara 10₺ kıymetinde Ozan SuperApp bakiyesi de ikram edilecek.
Coşkulu ve kıyasıya gayretlerin yaşanacağı ve harika mükafatların dağıtılacağı bu turnuvada heyecan doruğa tırmanacak. Valorant Üniversite Bahar Turnuvası hakkında daha fazla bilgi almak, bu heyecanı yakından takip etmek için universityesports.info.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Intel University Esports tarafından organize edilen ve Monster Notebook ana sponsorluğunda gerçekleşecek bu amansız çabaları sakın kaçırmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu