Her geçen gün Türk yapımı oyunların arttığı ve hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha eklenen Erzurum oyunu tam sürüm olarak piyasaya sunuldu. Hayatta kalma öğelerinin işlendiği ve tamamen Türk yiyecek ve içecekler ile hayatta kalabilidğimiz Erzurum’un o soğuk atmosferine siz de şahit olacaksınız.

Erzurum Oyunu Bizlere Neler Vadediyor?

Erzurum oyunu atmosferiyle ve ortamıyla bizlere görsel bir sunum yapıyor. Burada aslında esinlenilen ana oyun Long Dark oyunudur. Buradan esinlenilerek yola çıkılan bu oyun tamamen Türk öğelerini içerisinde barındırıyor. Hayatta kalmak için araştırdğınız yapıların ve binaların içerisinde Türk çayı, yoğurt gibi tamamen bizlere ait olan yiyecek ve içeceklere rastlayacaksınız. Bu da bizleri oyuna çeken unsurlardan birisidir diyebiliriz. Oyun içerisinde 3 farklı mod bulunmaktadır. Bunlar arasında ana ve asıl geliştirilen oyun olarak oynayacağımız Hikaye Modu, serbestçe dolaşabileceğimiz ve herhangi bir görevimizin olmadığı, sadece keşif odaklı olarak oynadığımız Serbest Mod ve zorlu şartlar ve görevlerin beklediği Meydan Okuma Modu oyun içerisinde mevcuttur. Dilediğiniz gibi birini seçerek oyununuza başlayabilirsiniz.

Erzrm

Erzurum oyunu bizlere Türk oyunculuk sektörünün gelişim aşamasında olduğunu göstermektedir. Bu yıl bol bol Türk oyunlarını konuşacağımız ve çıkan oyunların gelişimiyle ve kat ettiği yollarla alakalı yazılar yazacağımız bir yıl olacak. Umarız oyun sektörümüz hakettiği değeri görür ve bizim de bunları oynama ve görme fırsatımız olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz