Konsol Oyunları

Tony Hawk’s Pro Skater Switch’e Geliyor

Tony Hawk’s Pro Skater 1 ve 2, geçen yıl kaykay klasiklerinin çok beğenilen oyunları, nihayet 25 Haziran’da Switch’e doğru yola çıkıyor. Bu yılın başlarında Blizzard ile birleştirilen Skylanders stüdyosu Vicarious Visions için acı tatlı bir son olan Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2 oyunları, ilk iki Tony Hawk oyunundan modern çağa uygun şekilde yapılandırılmış karakterleri ve seviyeleri bir araya getiriyor.

Eurogamer’dan Martin Robinson ve Digital Foundry’den John Linneman, 2020’de Tony Hawk’un Pro Skater 1 + 2’si PC, Xbox One ve PS4’te piyasaya sürüldüğünde neslin en iyi oyunlarından biri” olduğunu söyledi. Vicarious Visions’ın sevilen klasikleri ustaca yeniden işleyişini sevdiklerini dile getirdi.

Bu yılın başlarında PlayStation 5 ve Xbox Series X / S’ye biraz daha parlak sürümler geldi – Activision sayesinde 10 $ ‘lık bir yükseltme seçeneğiyle tamamlandı. Şimdi ise Switch’in 25 Haziran’da Vicarious Visions’ın Tony Hawk versiyonuyla eğlenme sırası geldi.

Henüz bir fragman yok, elimizde sadece somut olarak Nintendo’nun platformuna nasıl dönüştüğü yer alıyor. Ancak eShop listesi en azından Tony Hawk’ın Pro Skater 1 ve 2 oyunun iki oyunculu versiyonun Switch’e geldiğini doğruluyor.

Siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz. Tony Hawk oyunu çok eski bir yapımdır ve günümüze kadar gelmiştir. Dolayısıyla kemik kitlesi mevcut. Oynayanı da çok. Peki siz bu oyunu beğeniyor musunuz? Oyunun günümüzde alternatifi var mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu