Artık Free Radical’in kült klasiği TimeSplitters 2, PC’de yeniden düzenlenmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Ayrıca içerisinde Homefront: The Revolution’da yer alıyor. 2016 yılındaki Homefront’un devamı niteliğinde olan TimeSplitters 2’nin ilk iki seviyesi, bizlere arcade makinesini sunuyordu. Ancak bir geliştirici kısa süre önce tüm oyunun baştan beri orada olduğunu ve zaman içinde kaybolan bir kilit açma kodunun arkasında gizli olduğunu açıkladı. Şimdi ise, birkaç gün sonra, oyuncular tam oyuna nasıl erişebileceklerini anladılar.

TimeSplitters 2 bağlantı noktasını uygulayan geliştirici Matt Phillips’e göre, tam oyunun eski moda hile kodlarıyla açılabilir olması gerekiyordu. Phillips , ” Kilit açma kodu zamanla kayboldu” dedi. Notlarım da silindi. Bir keresinde bunu bir arkadaşıma Discord kanalına sızması için verdim ve onlar ona yalancı dediler ve hesabı yasakladılar, ” ifadelerini kullandı.

Sonraki süreçte topluluk, kodu bulmak için hemen çalışmaya başladı ve bunu birkaç gün içinde halletti. Çeşitli TimeSplitters 2 modlarının kilidini açmak için kodların tam listesi burada mevcuttur ve Steam topluluk kılavuzları, Homefront: The Revolution oynamak için harcamanız gereken zamanı en aza indirmek için dosya kaydetme seçeneği de sunuyor.

TimeSplitters 2’ye aşina değilseniz – sonuçta PC’de hiç yayınlanmadı – bu, GoldenEye ve Perfect Dark’ın bir sürü eski Rare geliştirici tarafından yapılan devam niteliğinde bir oyunudur. Özellikle Steam’de Homefront: The Revolution’a zaten sahipseniz, kontrol etmeye değer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz