Haber

The Witcher’ın ikinci sezonu 17 Aralık’ta Netflix’e geliyor

Kılıçlarınızı keskinleştirin ve madeni paralarınızı fırlatmaya hazırlayın: Geralt of Rivia (Henry Cavill) nihayet 17 Aralık’ta The Witcher’ın ikinci sezonu için geri döndü ve Netflix ve CD Projekt Red tarafından düzenlenen çevrimiçi WitcherCon açılış etkinliğinde açıklandı.

Netflix henüz tam bir fragman yayınlamamış olsa da (hayranlar şimdilik bir sahne arkası klibinden memnun kalacaklar), şirket bölüm başlıkları ve hayranların en sevdiği yazı tura önizlemesi de dahil olmak üzere ek alaylar gösterdi.  bard Jaskier’in 2. sezon için yeni görünümü.

Netflix’in Witcher dizilesi, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin romanlarına ve kısa öykülerine dayanıyor, ancak dizinin yayınlanması yeni bir ilgi dalgasını artırmaya yardımcı oldu.  

The Witcher’ın ikinci sezonu fragmanı yayınlandı

The Witcher’ın ikinci sezonu: Ana gösteriye ek olarak, başrolleri Sophia Brown, Laurence O’Fuarain ve Michelle Yeoh’un oynayacağı altı bölümlük canlı aksiyon prequel mini dizisi The Witcher: Blood Origin de var.  Bu dizi, sihirli bir şekilde mutasyona uğramış Witcherlar’ın orijinal yaratılışına ve hikayenin yer aldığı fantastik dünyanın ilk etapta nasıl ortaya çıktığına odaklanacak. Netflix ayrıca, Kore animasyon evi Studio Mir’den 2021’de daha sonra yayınlanması planlanan bir anime spinoff filmi olan The Witcher: Nightmare of the Wolf üzerinde çalışıyor.

Netflix’in The Witcher’a büyük ilgi göstermesi şaşırtıcı değil: Gösteri, yayıncının en popüler orijinal dizilerinden biri oldu ve ilk çıktığında Netflix’in en çok izlenen dizisi oldu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu