The Witcher 3’ün ücretsiz yeni nesil güncellemesi çıktı, ancak bazı oyuncular performans sorunları bildiriyor

Bazıları güncellemenin tadını çıkarırken, bazıları eski bir yamaya geri dönmek zorunda kalıyor.

The Witcher 3’ün ücretsiz yeni nesil güncellemesi oyunun sahibi olan herkes için çıktı ve beraberinde grafik geliştirmeler, oynanış ince ayarları ve oyunun en popüler modlarından birkaçı için entegrasyon getiriyor. Ancak bazı oyuncular, çoğunlukla oyunun ray-tracing ve DX12 uygulaması etrafında dönüyor gibi görünen donmalar ve kare hızı düşüşleriyle karşılaştıklarını söylüyor.

The Witcher 3‘ün son gün aldığı 2000 kadar Steam incelemesinin 418’i olumsuz oldu. Şikayetlerin çoğu performans sorunlarından bahsediyor ve yorumcular, etli grafik kartlarının neden 1080p’de bile oyunun ışın izlemesinden bu kadar dramatik darbeler aldığını soruyorlar. Bu arada Reddit’teki bazı kullanıcılar, ışın izleme sorunlarına ek olarak çökmeler ve DX12 sorunları bildiriyor.

The Witcher 3'ün ücretsiz yeni nesil güncellemesi
The Witcher 3’ün ücretsiz yeni nesil güncellemesi

Hala sabırsızlıkla bekliyorsanız, denemeye değer. Ne de olsa, oyunun bugün aldığı diğer 1600 Steam incelemesi olumluydu ve diğer Reddit kullanıcıları güncellemeyle çok iyi vakit geçiriyor. Artı, yamanın bant genişliğinden başka bir maliyeti yok gibi. Yine de sorun yaşarsanız ışın izlemeyi kapatmaya hatta eski bir yamaya geri dönmeye hazırlıklı olun.

The Witcher 3’ün ücretsiz yeni nesil güncellemesi performans sorunları için güncelleme alacak

CD Projekt, “PC oyuncularının güncellemenin dün gece yayınlanmasından bu yana bildirdiği sorunların farkında olduğunu” ve “tüm raporları aktif olarak araştırdığını ve mümkün olan en kısa sürede belirli sorunlar hakkında bir güncelleme sağlayacağını” söyledi. Şirket ayrıca aynı etkiye sahip bir tweet yayınladı.

- Reklam -

Eylül 2020’nin kadim günlerinde duyurulduğundan bu yana yamayla ilgili herhangi bir bilgiyi bir şekilde atlatmayı başardıysanız, bu, ışın izleme, DLSS ve daha yüksek özellikler ekleyen tüm The Witcher 3 sahipleri için ücretsiz bir yükseltmedir. -res dokular ve diğer çeşitli grafik iyileştirmeleri. Ayrıca Netflix serisinden zırh ekliyor, bazı yaşam kalitesi değişiklikleri (örneğin, bitki toplamak için artık bir yağma menüsü açmanız gerekmiyor) ve birkaç grafik ve hata düzeltme modunu entegre ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

En Çok Okunanlar