Haberler

Super Bomberman R Online, Konsollar ve PC İçin Duyuruldu

Battle royale türü ve Bomberman harika yapılmış bir eşleşme gibi görünüyor. Oyunun battle royale ile birleşimini kimse hayal bile edemezdi. Ancak artık böyle bir oyun var. Super Bomberman R Online oyunda 64 kişi olacak ve son kalan oyunu kazanmış olacak. Ancak şu anda yalnızca Stadia’da mevcut. Neyse ki bu yıl bu yıl diğer platformlar için de gelişimi tamamlanmış olacak.

Super Bomberman R Online

Konami şimdi bu oyunun PC, PlayStation 4, Switch ve Xbox One için geleceğini duyurdu. Oynaması ücretsiz bir oyun ve henüz bir çıkış tarihimiz olmasa da Konami “yakında” oyunun çıkacağını söylüyor. Aşağıdaki Stadia lansman fragmanına bir göz atın, kesinlikle çok eğlenceli görünüyor, değil mi?

Eylül 2020’de Stadia’daki ilk lansmanının başarısına dayanan SUPER BOMBERMAN R ONLINE, yeni platformlara doğru ilerliyor! Bu dijital indirmeye özel oyun 2021’de Nintendo Switch ™, PlayStation®4, Xbox One ve Steam®‘de satışa sunulacak. Oyun ayrıca PlayStation®5 ve Xbox Series X / S’de de oynanabilecek.

Çapraz platform oyun desteği ile, oynadığınız oyun platformundan bağımsız olarak dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynayabilirsiniz!

Yeni güncelleme ile birlikte herkesin aşina olduğu hayatta kalma türü içerisinde yer alan battle royale modu geliyor. Bakalım oyuna ne gibi bir etkisi olacak. Bu tür bu oyunda tutacak mı. Bu soruların cevabını ilerleyen süreçte göreceğiz. Siz de oyun hakkında değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu