HaberlerKonsol OyunlarıOyun Konsolları

State of Play etkinliğinin tarihi belli oldu

Geçtiğimiz saatlerde Sony tarafından State of Play etkinliğinin yapılacağı tarih açıklandı. Daha önceden de gördüğümüz bu etkinliklerde firma çeşitli oyun tanıtımlarını ve bazı bilgilendirmeler yapıyor. Yapılacak olan bu etkinlik hakkında pek detaylar paylaşılmada da etkinliğin süresi ve çoğunlukla çok oyunculu oyunları ele alacağı açıklandı. 

Yapılacak olan bu etkinliğin 30 dakika süreceği, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için sunulacak olan 10 adet oyun hakkında bazı bilgiler paylaşılacak. Yeni oyunların da yer alacağı bu listeyle beraber PlayStation 5 için yayınlanacak olan bazı oyun güncellemelerine de değinilecek. Etkinliğin fazla uzun sürmeyeceği görünüyor. Bundan dolayı pek büyük içeriklerde beklenmiyor ancak büyük bir içeriğin de yayınlanması birçok oyun severi sevindirecektir. Etkinliğin tarihine gelecek olursak State of Play etkinliği Türkiye saatine göre 26 Şubat Cuma günü sabah 01:00’da yapılacak. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi etkinlik 30 dakika sürecek. 

Adı geçen bu etkinliğin bazı detaylarını buraya tıklayarak Sony’nin blog sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, aşağıda bulunan yorumlar kısmından yapılacak olan bu etkinlik hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu