Konsol OyunlarıOyun Konsalları

Sony State of Play Temmuz 2021 PlayStation News Etkinliğinde Gösterilen Oyunlar

Death Stranding: Director's Cut çıkış tarihi onaylandı, Moss: Book 2 açıklandı ve çok daha fazlası.

Sony State of Play Temmuz 2021 bugün gerçekleşti ve daha önce duyurulan oyunlarla ilgili bir dizi güncelleme ve yeni açıklamalar içeriyor. Beklendiği gibi, Deathloop gösteriyi tutturdu, ancak aralarında Death Stranding: Director’s Cut çıkış tarihinin açıklanması başta olmak üzere birkaç duyuru daha vardı. Ayrıca, bir macerada küçük bir farenin yer aldığı popüler PlayStation VR oyununun devamı niteliğindeki Moss: Book 2 hakkında da bilgi edindik.

Ne yazık ki, 2018’deki God of War’ın devamı yoktu ve Horizon: Forbidden West de yoktu. Daha sonraki bir tarihte bu beklenen sürümler hakkında daha fazla bilgi bekleyin. Bu arada, bugünün etkinliğinde gösterilen tüm PS4 ve PS5 sürümleri burada.

Moss: Book 2 duyuruldu

Polyarc, etkinliği başlatmak için Moss: Book 2’yi duyurdu. Devam oyunu bir kez daha PlayStation VR’da çıkacak ve çok sevdiğimiz bulmacaları, platform oluşturmayı ve dövüşü içerecek. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Arcadegeddon duyuruldu, Erken Erişim bugün başlıyor

Arcadegeddon, bugünkü etkinlik sırasında ortaya çıktı. Bir aksiyon oyunu, bu konuda belirgin bir Fortnite kokusu var. Tek başına veya dört oyunculu co-op oynanabilen çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Erken erişim, 2022’de tam bir lansmanla bugün başlıyor.

Yeni Tribes of Midgard lansman sonrası içeriği ortaya çıktı

Tribes of Midgard için lansman sonrası yeni detaylar ortaya çıktı. Wolf Saga sezonuyla başlayacak ve yeni bir rune sistemi sunacak. Ayrıca özel Saga Görevleri ve sezona özel öğeler de olacak. 27 Temmuz’da PS4 ve PS5 için çıkacak.

Hunter’s Arena: Legends PS4 ve PS5’e geliyor

Mantisco bugünkü yayında, “RPG, MOBA ve diğer birçok türü birleştiren bir oyun olan Hunter’s Arena: Legends’ın PS4 ve PS5’e geleceğini duyurdu. Hem PvE hem de PvP’nin yanı sıra iki battle royale moduna sahip olacak. Bu ay çıktı.

FIST: Forged in Shadow Torch, 7 Eylül’de çıkacak

FIST: Forged in Shadow Torch, kötü makinelerden kaçan bir tavşanın başrolde oynadığı 2D Metroidvania, yepyeni bir çıkış tarihi aldı. 7 Eylül’de PlayStation 4, Playstation 5 ve PC’de çıkacak. İlk olarak 2020’de PlayStation 4 için ortaya çıktı, daha sonra PS5 için onaylandı ve ardından ertelendi. Arcade tarzı dövüş ve bulmak için çeşitli sırlar ve yükseltmeler içerecek.

SIFU, 2022’nin başına ertelendi

Daha önce bu yılın başlarında ortaya çıkan şık bir kung-fu oyunu olan SIFU, 2022’nin başlarına ertelendi. Yine de yenildikçe nasıl yaşlandığınızı gösteren yepyeni bir fragman gösterildi. Daha önce açıklandığı gibi, beat ’em up’ı 3D aksiyon oyunuyla karıştırmada “iki yerleşik ve popüler türün kavşağında” yer alacak. PS4, PS5 ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

JETT: The Far Shore’a daha yakından baktık

Sony, küçük bağımsız geliştirici Superbrothers tarafından geliştirilen JETT: The Far Shore’a yeni bir fragman yayınladı. Yeni oyun, bazı yönlerden No Man’s Sky’ı andırıyor ve hem yürüyerek hem de uzay gemisiyle bilimkurgu keşfi sunuyor. Odak noktası öncelikle keşif olacaktır. Bu yıl PlayStation 4 ve Playstation 5’te piyasaya sürülecek.

Sega, genişletilmiş Demon Slayer oynanışını gösterdi

Bugünkü State of Play sırasında Demon Slayer’a geniş bir bakış attık. 15 Ekim’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çok popüler olan animenin video oyunu uyarlamasıdır. Daha önce, IGN’nin Summer of Gaming’inin bir parçası olarak Kuzey Amerika’da piyasaya sürüleceğini doğrulamıştık.

Lost Judgment, hem PS5 hem de Xbox için ücretsiz bir yeni nesil yükseltme içerecek

Sega, bugünkü etkinlikte, özel bir dedektif içeren Yakuza spin-off’unun devamı olan Lost Judgment’ın PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için ücretsiz bir yükseltme içereceğini duyurdu. Sega ayrıca Kamurocho ve Ijincho’da bir hikaye genişletme seti içeren Digital Ultimate Version ile üç farklı versiyon gösterdi.

Death Stranding: Director’s Cut’ın çıkış tarihi açıklandı

Death Stranding: Director’s Cut çıkış tarihi, bir dizi yeni içerikle birlikte açıklandı. Yeni savaşlar ve gelişmiş savaş mekaniklerinin yanı sıra atış poligonu, kargo mancınığı, yeni hikaye görevleri ve yarış modu gibi öğeler içerir. 24 Eylül’de çıkacak ve şu anda ön siparişler mevcut.

Deathloop’tan yeni bir fragman State of Play Temmuz 2021 Etkinliğinde Yayınlandı

Son olarak Sony, yeni bir fragmanda Deathloop’a kapsamlı bir bakış sağladı. Arkane’nin farklı bir mod görünümüne sahip alternatif bir 1960’larda geçen yeni nişancı oyunu bu yılın başlarında tamamen ortaya çıktı. Önizlememizde, kulağa oldukça ilgi çekici gelen bir “doğaüstü Hitman” adını verdik. Arkane Studios’un ana şirketi Bethesda artık Microsoft’a ait olsa da, Deathloop konsolda PlayStation’a özel olmaya devam ediyor. 14 Eylül’de PlayStation 5 ve PC için çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu