HaberlerKonsol OyunlarıPc Oyunları

Sonic the Hedgehog 30. Yılını Kutlayacak

Sonic’in son zamanlarda neler yaptığını merak ediyor musunuz? Görünüşe göre Sega, bu Perşembe gerçekleşmesi planlanan dikenli mavi oyun karakteri için 30. yıl dönümü canlı yayınında hepsini açıklayacak.

Sega’nın dijital vitrini Sonic Central, 27 Mayıs Perşembe günü saat 17: 00’de BST / 9: PT’de başlayacak ve şirketin parçası olarak üzerinde çalıştığı bir dizi yaklaşan “proje, ortaklık ve etkinliğe” ilk bakış vaat ediyor.

Henüz ne gösterileceği konusunda net bir bilgi yer almıyor ama son dedikodular Sega’nın klasik Sonic oyunlarının yeni koleksiyonunu ve remaster versiyonlarını içerebilir. Belki de sonunda Sonic’in 2019’da üretimde olduğu onaylanan bir sonraki büyük yeni oyununa bir göz atabiliriz.

Ek olarak, son söylentiler Sega’nın bu yılın sonlarında bir Sonic the Hedgehog müzik konseri düzenlemeyi planladığını ileri sürdü ki bu kesinlikle Perşembe günkü gösterinin “etkinlikler” kategorisine rahatça uyacak. Belki de yakında çıkacak olan Sonic the Hedgehog 2 filminden daha fazlasını görebiliriz ve hatta Netflix’in 3D animasyon dizisi Sonic Prime ile ilgili de kesitler olabilir

Cevap arayan sonic hayranları , 27 Mayıs Perşembe günü internet bağlantılarını YouTube veya Twitch yönüne çevirmeli ve hepsinin (veya en azından bazılarının ) açığa çıkacağı yer bu platformlar olacak.

Peki siz bu oyun hakkında neler bekliyorsunuz? Hangi sürümlerin gelmesini istiyor ve diliyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu