Pc OyunlarıHaber

Sheltered bedava oldu, almak için bu adımları uygulamalısınız

Sheltered bedava hale geldi. Oyuncular hemen bu fırsatı kaçırmadan ücretsiz olan oyuna sahip olabilir ve oyunu oynamaya başlayabilir.

Steam, Microsoft Store veya Google Play Store gibi pek çok mağaza bulunuyor. Bu mağazalar zaman zaman ücretsiz oyun kampanyalarını müşterilerine sunabiliyor. Bu kampanyalardan birisi de Epic Games Store tarafından yapıldı. Epic Games Store bu hafta Sheltered oyununu ücretsiz hale getirdi. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gerekenleri anlattık.

Sheltered bedava olarak yayınlandı

Bilim kurgu tarzı bir oyun olan ve Epic Games Store’da 25 TL’ye satılan Sheltered kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Küresel bir yok oluş sonucu dünyadaki pek çok canlı hayattan silindi. O da ne? Yoksa bir ev mi? Ana karakter, ailesini korumaya çalışarak hayatta kalmaya ve dünyada yaşamaya çalışıyor. Bir taraftan kendini geliştirecek olan karakter, bir taraftan ailesini koruyacak.

Sheltered bedava

Oyunu almak için Epic Games ana sayfasına girmek ve hesaba giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinden biraz aşağı inip ücretsiz oyunun bulunduğu kısımda Sheltered oyununa girmek gerekiyor. Bu sayfada oyunu kütüphaneye eklemek için bir düğme bulunuyor. Siparişi onayladıktan sonra oyun kütüphaneye eklenmiş oluyor.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 işletim sistemi, çift çekirdekli işlemci, 4 GB RAM, 600 MB depolama alanı ve NVIDIA GeForce 7800, AMD HD 4600 veya Intel HD Graphics 3000 ekran kartı gerekiyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi ve 4 çekirdekli işlemci yer almakta.

Metacritic üzerinde yer alan Sheltered oyununun Metascore değeri 62 olarak yer alıyor. Yani Sheltered bedava oldu fakat eleştirmenler tarafından pek beğenilmiş gözükmüyor. Oyuna yüksek puan verenlerin yanı sıra düşük puan veren eleştirmenler de bulunuyor. Oyunun oyuncu puanı ortalaması 5.2 olmakta. Oyuna yüksek puan veren eleştirmenler ve kullanıcılar oyunun genel olarak eğlenceli fakat yeterince sürükleyici olmadığını söylüyor. Düşük puan verenler ise oyunun zorlayıcı olmadığını ve bazı saçmalıklarının bulunduğunu belirtiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu