HaberlerKonsol Oyunları

Scarlet Nexus Oyunu Anime Oluyor

Pek çok oyun, farklı dünyaları ve karakterleri hayata geçirmek için anime dünyasına giriyor. Bandai Namco’nun yaklaşan JRPG’si Scarlet Nexus oyunu zaten bir anime gibi göründüğü için bariz olarak animeyle uyum sağlıyor. Yeni şovun bu yıl yapılması planlanıyor. Yeni bir anime duyurmanın en iyi yolu elbette bir teaser fragmanıdır, dolayısıyla fragmana aşğaıdan bir göz atabilirsiniz!

Castlevania , Dota gibi diğer markalar, animasyon dünyasında kendilerine yer açmak için oyun IP’lerini şimdiden kullanmaya başladılar. Kaptan N: The Game Master’ı hatırlıyor musunuz? Veya eski Zelda karikatürünü? Animasyon dünyasında bulunan bu oyunlar gerçekten de muazzam işlere imza atıyorlar! Scarlet Nexus zihin güçlerini kullanma üzerine kurulmuş bir oyundur. Aynı zamanda bunları kılıçlar ve silahlarla pekiştiren bir yapısı bulunuyor. Kısaca bu tema tam da animeye özgü bir özellik. Oyunda, beyin güçlerinin kilidi açabilir, psikokinezi sistemini yönetebilir ve araba gibi büyük nesneleri fırlatabilirisiniz..

Scarlet Nexus anime serisi hakkında şu anda mevcut pek bir bilgi olmasa da, buradaki resmi sitede birkaç karaktere ve seslendirme sanatçısına göz atabilirsiniz. Junya Enoki’nin Yuito Sumeragi’yi ve Asame Seto’nun Kasane Randall’ı seslendirdiğini biliyoruz. Finali tam olarak görmeden karakterlerin büyük resim için ne tür bir önemi olduğunu tam olarak söylemek zor. Ancak bu işin gerçekten de harika olacağına inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu