HaberlerKonsol Oyunları

Rust, oyun konsolları için de sunulacak

2013 yılından beri oyun severleri kendine bağlamayı başaran Rust’ın uzun zamandır oyun konsollarına da eklenmesi bekleniyordu. Geçmiş olduğumuz yıllardan bu yana birçok defa bu konu ile alakalı birçok haber yapılmış ancak tarih verilmemişti. 

YouTuber’lar ve canlı yayıncılar sayesinde oldukça büyük bir üne kavuşan bu oyun, oyun konsolları içerisinden de oynanmak isteniyordu. Oyunun Steam içerisinde tekrardan popülerler arasına girmesi oyun geliştiricilerini harekeye geçirdi ve oyunun konsollar için testlerine başlandı. Tarih hakkında bir bilgi vermeden önce oyundan bahsedersek bu oyun kısaca açık dünya içerisinde çeşitli kaynaklar edinip, diğer rakipleri yok ederek hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun. Xbox One ve PlayStation 4 içerisinde oynanabilecek olan bu oyun, yeni çıkmış olan konsollar içerisinden de oynanabilecek. Konsol oyuncularının dört gözle beklemiş olduğu bu oyun, bu yılın ilkbahar ayları içerisinde oyun severler karşısına sunulacak. Tam bir tarih verilmese de oyunun yakın zamanda konsollar içerisine sunulacak olması oldukça sevindirici. 

Oyunlara dair en güncel haberleri sayfamız içerisinden okumaya devam edebilir, aşağıdaki yorum bölümünden oyun konsolları için sunulacak olan Rust hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu