Konsol OyunlarıPc Oyunları

Returnal Yeni Güncelleme Detayları

Geliştirici Housemarque bugün yani 8 Mayıs’ta PlayStation 5’e özel roguelite Returnal için yeni bir yama yayınlayacak. Diğer şeylerin yanı sıra, bu haftanın başlarında kısa bir süre aktif hale gelen düzeltme yamasını almasından önceki düzeltmeleri eski haline getirecek.

Çarşamba günü Housemarque, oyuncuların oyunlarını bozduğunu bildirmeye başladıktan sonra Returnal’ın 1.3.3 yamasını çekmek zorunda kaldı. Geliştirici daha sonra, Returnal’ın en son kararlı yapısına geri dönen 1.3.4 sürümünü yayınladı. Bu, etkilenen bazı oyuncuların ilerlemelerine devam etmelerini sağlarken, diğer, daha az şanslı kullanıcılar, sorunlarının etkili bir şekilde silindiğini gördü.

Geri dönüşün bir sonucu olarak, 1.3.3 güncellemesinde tanıtılan bir dizi hoş geldiniz düzeltmesi de oyunculara ulaştı. Bu 1.3.6 yamasının geldiği yer ve bu haftanın başlarında GMT saatiyle 11: 00’de yayınlanacak olan güncelleme aşağıdaki iyileştirmeleri beraberinde getiriyor:

  • Nadir görülen kilitlenmeleri ele alan birden fazla kararlılık düzeltmesi
  • Ön sipariş kıyafetlerinin zaman zaman eşya ve kapıları engellemesiyle ilgili sorun düzeltildi
  • Yanlış iyileştirme davranışı düzeltildi
  • Özel denetleyici eşlemeleriyle ilgili sorunlar düzeltildi
  • Çok sayıda küçük düzeltme
  • Bozuk oyun kaydetmeyle ilgili sorun düzeltildi

Housemarque bir kez daha aktif bir oyunun ortasındaki oyuncuların, zor kazandıkları ilerlemelerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için PS5’teki otomatik güncellemeyi kapatmalarını öneriyor. Bu, Eurogamer’dan Chris Tapsell’in yaşadığı ve başka türlü yama güncellemesi sonrası incelemesinde anlatılan bir sorundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu