HaberlerKonsol Oyunları

Returnal İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Son zamanlarda birçok 2021 oyunu ertelenmesine rağmen PS5’e özel Returnal söz verilen Nisan çıkış tarihine bağlı kalacak . Bugün erken saatlerde, Housemarque aksiyon-korku oyununun resmi olarak altın madalya aldığını duyurdu!

En son Future Games Show’da Returnal için yeni bir genel bakış fragmanı yayınlandı. Öne çıkan bazı görüntüler daha önce görülmüş olsa da, yeni garip canavarları, silahları ve daha fazlasını gösteren bazı yeni klipler de var. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun gerçekten güzel şeyler vadediyor. Umuyoruz ki oyuncu topluluğu için unutulmaz bir yere sahip olur. Returnal oyununun hikayesini merak ediyorsanız, işte oyunun resmi açıklaması:

Bu şekil değiştiren dünyaya çarpışarak iniş yapan Selene, kaçışı için eski bir medeniyetin çorak arazisini araması gerekiyor. Tek ve yalnız bir şekilde, hayatta kalmak için kendisini garip yaratıklarla savaşırken bulur. Tekrar ve tekrar, mağlup olur. Her öldüğünde yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır.

Acımasız oyun sayesinde, tıpkı gezegen her döngüde değiştikçe, üzerinizdeki eşyalar da değişecek. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve her seferinde farklı bir stratejiyle savaşa yaklaşmaya zorlayan yeni kombinasyonlar sunacak.

Çarpıcı görsel efektlerle hayata geçirilen, çevrenizdeki çürüyen dünyanın karanlık güzelliği, sürprizlerle doludur. Her anı dolu dolu aksiyonu içerir. Her hareketinizin gizemli birileri tarafından takip edildiği acımasız bir yolculuğa çıkacak, keşfedecek ve savaşacaksınız. Son derece tekrar tekrar oynanması için tasarlanmış olan Returnal’in prosedürel dünyası, sizi yenilgiye karşı tozunu atmaya ve her yeniden doğuşta, gelişen zorluklara göğüs germeye davet ediyor.

Returnal 30 Nisan’da PS5’e gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu