Haberler

Resident Evil Village’ın boyutu ortaya çıktı

Sevilen korku oyunu serisi olan Resident Evil yeni oyunu olan Village’ı oyun severler karşısına sunmayı planlıyor. Vampirlerin hâkim olduğu bu oyunun boyutu hakkında sorular gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise oyunun ne kadarlık bir boyuta sahip olduğu belli oldu. Bu oyunu oynayabilmek için yaklaşık olarak 50 GB’lık bir boş alana sahip olmanız gerekli. Boyut olarak farklı büyük oyunlara göre daha düşük duran Resident Evil Village iki farklı şekilde indirilebilecek. Oyunun çok oyunculu modunu oynamayı tercih etmeyen oyun severler 35 GB’lık bir oyun ile karşılaşacakken, sadece çok oyunculu tarafı oynayacak olan kullanıcılar 15 GB’lık bir boyut ile karşılaşacak. 

Boyutu ortaya çıkmış olan bu oyun 7 Mayıs 2021 tarihinde oyun severler için sunulacak. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi vampirlerin hâkim olduğu bu oyunun Japonya içerisinde sansürlere maruz kalacağını da belirtmek isteriz. 

Oyunlara dair en güncel haberleri sayfamız içerisinden okumaya devam edebilir, aşağıdaki yorum bölümünden boyutu ortaya çıkmış olan Resident Evil Village hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu