CGI filmi Resident Evil: Infinite Darkness’a bir bakışı, bu akşam Capcom’un Resident Evil gösterisinde sergiledi. Resident Evil: Infinite Darkness’a yeni bir bakışla birlikte bir yeni bilgiler açığa çıktı. Filmin bu Temmuz’da Netflix’te yayınlanması planlanıyor.

Resident Evil: Infinite Darkness

Film, Resident Evil 2’deki olaylardan dört yıl sonra olan 2006’da geçiyor. Daha önce belirtildiği gibi filmdeki konum Washington DC. Burada Leon, başkanlık dosyalarına uygunsuz erişimin yapıldığı bir olayı araştırmak üzere görevlendirildi. Beyaz Saray’ı ziyaret ederken Claire Redfield ile karşılaşır. Claire ona başka bir ülkede küçük bir çocuk tarafından yapılan bir resmi gösterir. Zombilerle dolu ve arka plandaki kasaba korkunç bir şekilde Raccoon City’ye benziyor. Ayrıca kıyafetinin kendisine uygun olmadığını da söyler.

Yeni fragman ayrıca Beyaz Saray’ın kapatıldığını ve Başkan’ın güvenli bir sığınağa götürüldüğünü, zombi sürüsü oraya sızdığını gösteriyor. Resident Evil 2’nin yeniden yapımı Nick Apostolides, Leon Kennedy ve Stephanie Panisello’nun Claire Redfield’a seslendirmesiyle başrolde. Capcom’dan Hiroyuki Kobayashi, filmin baş yapımcılığını TMS Entertainment ile birlikte yaptı ve Resident Evil: Vendetta’dan Quebico ve Kei Miyamoto animasyondan sorumluydu.

Resident Evil, Haziran’da Dead by Daylight’a geliyor

Behavior Interactive ve Capcom, Resident Evil dünyasını Dead by Daylight’a getirmek için bir araya geldi. Ortaklık bugün Capcom’un Resident Evil Showcase sırasında duyuruldu. Resident Evil bölümünün Dead by Daylight için Haziran ayında gelmesini ve daha fazla ayrıntıyı bekleyebilirsiniz.

Dead by Daylight’ın kreatif direktörü Dave Richard, “Bir sonraki Dead by Daylight bölümünü yaratmak için efsanevi stüdyo Capcom ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “The Entity’nin evreninde orijinal hayatta kalma korku oyunu Resident Evil’i ağırlamak bir onur ve mutlak bir zevk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz