Genel

Red Dead Online oyuncuları yeni bir açık keşfetti

Red Dead Online son vakitlerde hile ile anılır oldu. Oyuncuların yaptığı hileler yüzünden birçok kişi banlandı. Rockstar Games hile kullanan ile kullanmayanı tespit edip ona nazaran aksiyon almaya çalışsa da, hileden olumlu etkilenenler de banlanıyor. Hilelerin yanı sıra bir de oyunda farklı açıklar keşfediliyor. Evvelden bunlar size külçe altın ya da para verirken, ortaya çıkan yeni açıklar cümbüş emelli kullanılıyor.
Red Dead Online’daki yeni açık karakterinizi yüzlerce metre yükseğe fırlatıyor
Oyuncuların keşfettiği yeni açık karakterinizi yüzlerce metre yükseğe fırlatıyor. Bu garip lakin bir o kadar da eğlenceli kusur Reddit kullanıcısı KayPeeJay tarafından bulundu. Red Dead Online haritasının birtakım bölgelerinde su çarkları oluyor. KayPeeJay su çarkının etrafında dolanırken üstüne çıkmaya çalışıyor. Su çarkının üstüne çıktıktan kısa bir mühlet karakterinin gökyüzüne fırladığını keşfediyor.

Bu açığı Reddit’te paylaşan oyuncunun akabinde başka oyuncular da kısa mühlet içinde açığı denemeye çalışıyor. Açığı deneyen öteki oyuncuların karakterleri de gökyüzüne fırlayınca Red Dead Online açığı kısa müddette tanınan oldu. Oyuncular o imajları YouTube’da paylaşmaya başladı. Uçmak ne kadar eğlenceli olsa da karakteriniz düşüş yüzünden ölecektir. Bu kusur GTA IV‘te olan salıncak açığına benziyor. GTA IV’te aracınızla salıncağa dokunmaya çalıştığınızda aracınız da Red Dead‘deki karakteriniz üzere fırlıyordu. Rockstar Games‘in bu açığı kapatıp kapatmayacağı şimdi aşikâr değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu