HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

Raven Software, Son Dalgada 50.000 Warzone Hilecisini Yasakladı

Warzone biraz daha temiz oluyor.

Raven Software, son Warzone yasakları dalgasının 50.000’den fazla warzone hilecisini oyundan çıkardığını açıkladı. Stüdyo, toplulukla en son bir sayı paylaştığından bu yana bir süre geçtiğini söyleyerek yasakların sayısı hakkında Tweet attı.

Raven Software, “Son hile karşıtı güncellememizden bu yana bir süre geçti! Bu hafta iki Warzone ban dalgası. 50.000’den fazla hesap bir arada yasaklandı. Tekrarlayan suçluları hedef alıyor ve çok daha fazlası.”

Warzone’dan yasaklanan oyuncu sayısı hakkında en son bize Mayıs ayında bir güncelleme verildi ve Raven, hizmetten yarım milyondan fazla hesabı yasakladığını açıkladı. Ardından, bu yasakların 350.000’inin ırkçılık ve toksik davranıştan kaynaklandığını ortaya koyarak bu sayıları takip etti.

Mayıs ve Temmuz arasında tam olarak kaç oyuncunun yasaklandığı belli değil, çünkü buradaki Tweet, bu haftaki en son yasak dalgasının 50.000 hesap aldığını söylüyor gibi görünüyor. Raven Software genellikle Twitter’da çok aktiftir ve bu verileri oldukça sık paylaşma eğilimindedir, bu nedenle son güncellemeden bu yana bir süre geçtiğini söylemesi şaka değil.

Warzone oyuncuları, yasaklanan hileci sayısını küçük bir rahatlık olarak görebilir. Warzone’un durumu son birkaç aydır oldukça dolandırıcılarla dolu ve görünüşe göre sorunlar ve aksaklıklar daha da kötüye gidiyor. Son olaylardan bazılarında, Warzone hack’lerini öğrenen çok platformlu bir makine, oyuncuların herhangi bir gürültü olmadan ateş etmelerini, Gulag’a uçabilmelerini ve oyuncuları geliştirme hatalarını zorlayabilecek bilgisayar korsanlarını sağlayan sessiz hedef açıkları vardı.

Bu değere göre, 50.000 oyuncunun yasaklanması okyanusta bir damla gibi görünebilir. Bununla birlikte, herhangi bir sayıda dolandırıcının hizmetten yasaklanması kesinlikle iyi bir şeydir ve Raven’ın buradaki ifadeleri, yasak dalgalarının oldukça sık olduğu ve onlar hakkında pek bir şey duymadığımızı gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu