Konsol Oyunları

Ratchet & Clank: Rift Apart Lansmanda 60FPS Işın İzleme Moduna Sahip Olacak

Performans ve Performans RT Modları, 1. Gün yamasının bir parçası olacak.

Ratchet & Clank: Rift Apart’ın 1. gün yaması, oyunun ışın izleme etkinken 60FPS’de çalışmasına izin verecek bir Performance RT modu ekleyecek.

Insomniac Games tarafından açıklanan Performans Modu ve Performans RT Modları, 11 Haziran 2021’de PS5’te yayınlandığında Ratchet & Clank: Rift Apart’ı güncelleyen tüm oyunculara sunulacak.

Bu, Insomniac Games’in oyunculara her iki dünyanın da en iyisi seçeneği sunan bir başka örneğidir ve Ps5’te hem Marvel’s Spider-Man: Miles Morales hem de Marvel’s Spider-Man Remastered’a eklenen Performans RT Modunu takip eder.

Seçeneklerden bahsetmişken, Insomniac ayrıca, Ateş Modlarını, Hedefleme Modunu ve Otomatik Hedeflemeyi, çeşitli kontrast seçeneklerini, hareket bulanıklığını ve ekran sarsıntısını ayarlamayı ve daha fazlasını içeren Ratchet & Clank: Rift Apart’a kapsamlı bir erişilebilirlik özellikleri listesi ekledi.

Daha fazla bilgi için, son Ratchet & Clank: Rift Apart önizlememize, 2002’de PS2’de başlayan serinin en son girişinin PS5’in DualSense ve 3D Audio’sunu nasıl kullandığını ve Rivet’in oyunun temel hedeflerinin nasıl olduğunu inceleyin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu