HaberlerKonsol Oyunları

Ratchet & Clank PlayStation Store’da Ücretsiz

Konsol oyunlarının vazgeçilmezi ve tüm yaşa hitap eden kitlesiyle Ratchet & Clank oyunu Playstation Store’da ücretsiz oldu. Play at Home etklinliği kapsamında ücretsiz olarak sunulması planlanan oyunu, Mart ayında kütüphanenize tamamen sizde kalacak şekilde ekleyebilirsiniz.

Play At Home Etkinliği Nedir?

Her sene çeşitli etkinliklerle oyunculara farklı sürprizler sağlayan Sony, bu sene Play At Home yani Türkçe karşılığı ‘Evinde Oyna‘ olarak çevirebileceğimiz, etkinliğiyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu etkinliğin temel amacı oyuncuları ve insanları evlerinde daha uzun süre tutabilmek. Çünkü içinde bulunduğumuz virüs günlerinde dışarısı bir hayli tehlikeli. İnsanları evde kalmaya teşvik eden bu etklinliğe özel ise platform oyunu olan Ratchet & Clank, ücretsiz olarak sunuluyor. Platform öğelerinin yanı sıra içerisinde aksiyon ve macerayı da eksik etmiyor. Her yaşa hitap eden yapısıyla ücretsiz olacak oyunu kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ratchet & Clank

Gelişiriciliğini Insomniac Games‘in üstlendiği ve yayıncılığını ise Sony firmasının üstlendiği oyun, evrenlerin içerisine düştüğü kötü durumu anlatmaktadır. Evrenleri işgal güçlerinden kurtarmak için Ratchet & Clank ekibi yola çıkıyor. Tüm bölgelere huzur ve barışı tesis etmek sizin elinizde. Konsola özel olarak çıkartılan oyun, PS Store’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyunu Kütüphaneme Ne Zamana Kadar Eklemeliyim?

2 Mart 07:00 – 1 Nisan 06:00 tarihleri arasında PS Store’da oyununuzu kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir. Bu tarihler arasında eklerseniz oyun süresiz ve sınırsız olarak sizin olacaktır. Ancak tarihi kaçırırsanız oyunu ücretsiz olarak alamayacak ve fırsatı kaçıracaksınız. Etkinlik Mayıs ayında başlayıp Haziran ayına kadar sürecek olup, ücretsiz oyunu kütüphanenize eklemek için sadece 1 ay gibi bir süreniz bulunuyor.

Oyun ile ilgili görsel veya diğer teknik detaylara bakmak isterseniz resmi PS Store’u ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden oyunu görüntülemek için ise BURAYA tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu