Genel

Rainbow Six Siege’in ”North Star” İsimli Yeni Sezonu Detaylandırıldı

Ubisoft, Rainbow Six Siege’in 6. yılının ikinci sezonu olan North Star’ı detaylandırdı. Daha önce veri madencileri sayesinde adını öğrendiğimiz Thunderbird, detayları ile ortaya çıktı. Yeni operatörümüz, Kanada’nın batısında bulunan Nakoda kabilesinin bir üyesi.

Savunma timine katılacak olan bu havalı isimli karakterimiz, hızı ve iyileştirme yetenekleri ile ön plana çıkıyor. SPEAR .308 ya da SPAS-15 arasından seçim yapabilen Thunderbird, BEARING 9 ya da Q-929 isimli ikincil silahları kullanabiliyor. Thunderbird’ün özel ekipmanı ise “risk budur” dedirtecek cinsten.

Veri madencilerinin de ortaya çıkarmış olduğu Kona isimli bu can basma istasyonu, bir noktaya fırlatılabiliyor. Fırlatıldıktan sonra etrafına can basmaya başlayan Kona’yı bir risk haline getiren detay ise, sistemin aynı zamanda rakiplere de can basıyor olması. Yani sizin iyileştirme drone’unuz, karşı takımı istemsizce canlayabiliyor. Tabii bunu bir tuzak olarak kullanabileceğiniz binlerce fikir geliyor şimdiden aklıma.

Sezonda yaşanacak bir diğer değişiklik ise Favela haritasının yenilenişi olacak. Haritayı tepeden tırnağa yenileyecek geliştirici, North Star güncellemesini 25 Mayıs’ta test sunucusuna eklemiş olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu