Pc Oyunları

PUBG New State Tanıtımları Bir Silah Özelleştirme Sistemini Ve Daha Fazlasını Ortaya Çıkardı

PUBG Mobile’ın fütürist kuzeni PUBG New State, yeni bir fragman ve oyunun haritalarını ve diğer özelliklerini tanıtan iki yeni video (Field Trip To Troi bölüm bir ve iki) aldı.

İlk tanıtım videosu, PUBG New State’in ayarını açıkladı: Fütüristik ve köhne Troi. Bu 8×8’lik bir harita ve şimdiye kadar New State’de mevcut olan tek harita boyutu. Video, sergi salonu, alışveriş merkezi, laboratuvar ve karavan parkı dahil olmak üzere dört farklı Troi lokasyonuna değindi.

Sergi salonu Troi’nin merkezinde yer alır ve geniş bir açık merkeze sahiptir. Bununla birlikte, oyuncuların konumlandırma ve keskin nişancılık ile denemeler yapması için bol miktarda dikeylik var. Alışveriş merkezinde ayrıca açık alan, çatı ve farklı dezavantaj ve avantajlara sahip mağazaların bulunduğu alt katlar var. Bazı alanlar, ekstra zorluklar sağlayabilen kurşun geçirmez cam ve fonksiyonel yürüyen merdivenler – büyük mağazaların ayırt edici özellikler içerir.

Laboratuar, gezinmek için dört seviyede dar alan içeren daha kapalı bir alandır. Merkezi alan kurşun geçirmez camla korunmaktadır, bu nedenle içeri giren oyuncular, başkaları tarafından saldırıya uğramadıkça güvendedir. Römork parkı, çok sayıda tırmanma, sıçrama ve saklanma seçeneği ile daha fazla parkur benzeri harekete izin verir. Ayrıca, oyuncuların karavan parkı alanından kaçmak için inebilecekleri bir rampa da var.

İkinci Field Trip To Troi bölümünde, geliştiriciler yeni araçları tanıttılar ve PUBG Mobile’ın şu anda sahip olmadığı bir özellik olan silah özelleştirme sistemini açıkladılar. New State, PUBG Mobile’daki araçlara ek olarak Volta, Vulture ve Tramvayı da alacak.

İlgili Makaleler

Volta, daha gizli bir motora sahip elektrikli bir otomobildir, ancak oyuncular yine de yakın mesafeden yaklaştığını duyabilecekler. Bununla birlikte, takviyesi büyük miktarda pil tüketecek ve onu manyetik mavi bölgeden geçirmek de enerjisini tüketecektir.

Vulture, yavaş hızlanan ancak maksimum hıza sahip bir motosiklettir. Akbaba’nın dezavantajı, en yüksek hızlara ulaşmak için gereken gaz miktarıdır. PUBG Mobile’da olmayan bir ulaşım şekli olan tramvay, geçilmez olmasıyla her şeyi değiştiriyor. Kurşun geçirmez camla korunuyor, ancak içindeki oyuncular çıkışta pusuya düşürülebilir.

New State ayrıca bir drone mağazası da içerecek. Oyuncular haritayı keşfederken drone kredileri alabilir ve kredileri ilaç, mühimmat ve yeni eşyalarla takas edebilirler. Satın alımlar, üzerinde mavi duman bulutları bulunan oldukça dikkat çekici bir drone ile gerçekleştirilecek, bu nedenle oyuncuların sipariş ettikleri ürünleri alırken dikkatli olmaları gerekiyor.

Silah özelleştirme sistemi için oyuncular, haritanın etrafına dağılmış araç kutuları aracılığıyla herhangi bir silahı özelleştirebilir. Video iki örnek verdi: bir oyuncu tek ateşli silahını birden fazla mermiye çevirebilir veya silahına daha fazla menzil verebilir. Özelleştirme sistemi, sürüm boyunca sürekli olarak güncellenecek ve döngüye alınacaktır.

New State için ön kayıt artık Android için mevcut. PUBG New State iOS ön kaydı Ağustos ayında yapılacak. New State’in çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu