HaberlerUncategorized

PUBG: New State ön kayıtta 5 milyon kullanıcıyı aştı

Mobil oyunlara duyulan ilgi git gide artmaya devam ediyor. Artan bu ilgiyle beraber yeni oyunlarda piyasaya sürülmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda PUBG Mobile isimli bir oyun piyasaya sürüldü ve oldukça büyük oyuncu kitlesine ulaştı. Geçtiğimiz haftalarda ise PUBG: New State adlı oyunun duyurusu yapılmıştı. Yapılmış olan bu duyurudan daha iki hafta geçsede ön kayıtları açılan bu oyun için 5 milyonu aşkın kullanıcı başvuruda bulundu. Bu oyun hakkında biraz bilgilendirme yaparsak karşımıza aşağıdaki bilgiler çıkıyor. 

PUBG: New State diğer yun olan PUBG Mobile ile bazı benzerlikler gösteriyor. PUBG Mobile adlı yapım günümüz dünyası içerisinde işlenirken, PUBG: New State adlı yapım ise 2051 yılları içerisinde işleniyor. Oyuncular TR0I adı verilen, boyutları 8 x 8’e ulaşan bir savaş alanı içerisinde çatışmaya girecek. Girmiş olduğunuz bu çatışmadan son ve sağ bir şekilde çıkarsanız kazanan siz olacaksınız. 

PUBG: New State adlı yapım, oyun severler tarafından ilgiyle bekleniyor. Sizlerde bunun gibi haberleri sayfamız içerisinden okumaya devam edebilir, aşağıdaki yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu