HaberlerRehber

Pubg New State Ön Kayıt Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım

2021 Nisan ayında çıkması planlanan ve çıkmasına az bir süre kala Pubg New State ön kayıt sayfası açıldı. Oyuna ön kayıt yaptırarak ilk siz indirebilir ve tam olarak oyun küresel anlamda çıkış yaptığında ise otomatik olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Böylece ilk deneyimleyen kişilerden biri siz olabilirsiniz. Şimdi sizlere Pubg New State oyununda nasıl ön kayıt yapılır, detaylıca anlatalım. Okumaya devam edin.

Pubg New State

Yayıncı ajans Krafton tarafından piyasada reklamı yapılan oyun 2051 yılını konu almaktadır. Teknolojik gelişmelerin üst düzeyde olduğu ve fütüristik bir ortamın yansıtıldığı oyunda hayatta kalmaya çalışacakasınız. 100 kişinin uçaktan atlayarak devasa harita üzerine inişleriyle birlikte, son kişi olarak ya da son takım olarak kalmaya çalışacaksınız. Son kalanlar çorba parasını kazanmış olacak. Her aracın ve her silahın tekonolojiye uygun olarak geliştiğini siz de göreceksiniz..

Oyun ayrıca Pubg 2 olarak geçmemektedir. Sadece mobil telefonlara özel çıkacak olan yeni bir devam oyunu olarak nitelendirilmektedir. Pubg 2 asıl olarak 2022 yılından sonra çıkışı planlamaktadır.

Pubg New State APK Nasıl İndirilir?

Pubg New State şuanda resmi anlamda çıkışını gerçekleştirmediği için apk dosyası yayınlanmamıştır. Dolayısıyıla ek oalrak apk dosyasını indirmek şuan için olanaksızdır. Oyun Nisan 2021’de çıkış yaptıktan sonra apk dosyaları nete düşecektir.

Pubg New State Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Oyuna ön kayıt yaptırarak, çıkış yaptığı haberi düşer düşmez telefonunuza bildirim gelmesini isteyebilir, böylece ilk deneyen siz olabilirsiniz. İşte Pubg New State ön kayıt olma detayları

  • Öncelikle telefonun mağazasına giriş yapın ve arama yerine Pubg New State yazın.
  • Daha sonra oyun sayfasına girin.
  • Ön kayıt ol yazısına tıklayın.
  • Tıkladıktan sonra sizlere seçenekler sunacak, dilediğinizi işaretleyin.
  • Ve tamam’a tıklayın.
  • İşlem bu kadarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu