Haberler

PUBG Lite Kapanıyor

PUBG’nin ücretsiz ve düşük özellikli versiyonu olan PUBG Lite, ayın sonunda kapanacak.

Başlangıçta PUBG Project Thai olarak bilinen PUBG Lite, temel PC ve dizüstü bilgisayarlara sahip oyuncuların oyuna erişmesine izin veren, PUBG’nin düşük özellikli bir sürümüdür. Birkaç yıl önce diğer bölgelere açılmadan önce ilk olarak Tayland’da denendi. Ancak şimdi, ücretsiz oynanabilen oyun 29 Nisan’da kapatılıyor. Karar için herhangi bir gerekçe verilmedi.

Resmi web sitesinde yapılan açıklamada , “Bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda PUBG Lite hayranının tutku ve desteğine çok minnettarız,” diye açıklıyor. “COVID-19 salgınının yorucu zamanlarında, PUBG Lite’ın hayranlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sağladığını umuyoruz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 60695ec54e3fe11584158606.jpg

“Maalesef, çok düşündükten sonra zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona ermesinin zamanı geldi. PUBG Lite hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiriyoruz.”

“Kapanış süresi” ne kadar oyunu oynamaya ve zaten sahip olduğunuz L-COIN dahil olmak üzere oyun içi kredilerinizi normal bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ayrıca 1 Nisan Şakası Gününe özel PUBG Corp, tavuklarla savaştığınız PUBG atari tarzı bir mini oyun da yayınladı. Adı ise POBG (Playeromnomnom’s Battlegrounds’un kısaltması). Oyuncular, gökyüzünden paraşütle atlayan ve hemen size doğru yarı otomatikleri ateşlemeye başlayan tavuklarla dolu “odalar” dan geçmelidir.

Gelişmeleri kaçırdıysanız, endişelenmeyin; sınırlı süreli bir mini oyun olsa da, 12 Nisan’a kadar bilgisayardan erişebilirsiniz, konsol kullanıcıları ise 8-18 Nisan tarihleri ​​arasında oynayabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu