Haberler

Pubg 2 New State Detayları Belli Oldu

Battle Royale ve Hayatta Kalma oyun serilerine bir yenisi daha eklenen yeni soluklu oyunun adı Pubg 2 veya Pubg New State oldu. Önceki oyunundan esintiler taşıyan ve oyunun özünü korumayı başaran 2. oyun yakın zamanda çıkacak. Oyunun tüm detayları ise haberimizde.

Pubg 2 New State Oyunun Detayları

Pubg 2 veya diğer adıyla Pubg New State olarak adlandırılan oyunumuz 2051 yılının fütüristik evreninde geçeecektir. Oyunun özü korunmuş olup tüm bu özelliklerin üstüne yeni teknolojiler inşa edilmiş.

Geliştirici ekip eski oyunun kırıntılarını yeni oyuna aktarmış durumda. Yeni araçlar, 2051 yılına ait binalar ve silahları oyuna ekleyerek yepyeni bir soluk getirmiştir. Böylece daha modern ve teknolojik bir görüntü ortaya çıkmıştır.

Oyundaki mekaniklerde bir takım değişiklikler de yapılmıştır. Silah çeşitlerinin arttırılıp silah tepme sistemi de değişmiştir. Daha çok Call of Duty Batte Royale modunu andıran yeni silah tepme sistemiyle birlikte oyuncular bu yeni oyuna daha çabuk ısınacak gibi.

Pubg 2 şuan için sadece Android ve iOS telefon işletim sistemlerine çıkışını yapacak. Konsol ve PC tarafına ise bu sene içerisinde yeni bir oyun gelmeyecek. Daha sonrası için planlanan PC ve konsol tarafına gelecek olan yeni Pubg oyunu ise 2022‘den önce çıkmayacağı öngörülüyor.

Yeni detaylar ve daha fazla içerik önümüzdeki haftalarda ve aylarda belli olacak. Çok yakın zamanda ön sipariş ve indirilebilir içerik kullanıcılara açılacak.

Oyunun tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu