Konsol OyunlarıPc Oyunları

Prince of Persia: Sands of Time Remake 2022’ye Ertelendi

Ubisoft’un Prince of Persia: Geçen Eylül’deki ilk tanıtımından bu yana iki kez ertelenen The Sands of Time remake, şimdi gelecek yıl yani 2022’ye alındı.

Başlangıçta, Ubisoft Pune ve Mumbai tarafından geliştirilmekte olan The Sands of Time Remake bu Ocak ayında piyasaya sürülecekti, ancak yayıncı, çıkışını geçen yılın sonunda Mart ayına erteledi. Şubat ayı geldiğinde Ubisoft , oyunu bir kez daha, bu sefer süresiz olarak erteleyeceğini duyurdu ve “orijinaline sadık kalırken taze hissettiren bir yeniden yapım” sunmaya çalıştıklarını bildirdi.

O zamandan beri her şey haber cephesindeydi, ancak Twitter’da yayınlanan yeni bir açıklamada yeniden yapımın bu yılki Ubisoft Forward canlı akışında olmayacağını doğrulandı. Yayıncı, yeniden yapım için 2022’ye ertelendiğini bildirdi.

Yayıncı: “Ubisoft Forward yakında tekrardan sizlerle. Geçen yıldan bu yana bize gösterdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Daha önce okumuş olabileceğiniz gibi, Price of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward’da olmayacak. Oyunumuzun gelecek yıl çıkması için büyük ilerleme kaydediyoruz, ancak henüz herhangi bir ek bilgi paylaşmaya hazır değiliz” şeklinde açıklama yaptı.

Ubisoft’un ilk duyurusuna göre, Sands of Time yeniden yapımı, yeni bir kamera ve elden geçirilmiş savaş kontrollerinin yanı sıra, 2003 orijinaline kıyasla görsel iyileştirmeler ve geliştirilmiş grafik içerecek. Orijinal Prince oyuncusu Yuri Lowenthal’ın rolüne geri döndüğü ve Guidestones oyuncusu Supinder Wraich’in Farah olarak rol aldığı ek hareket yakalama ve ses kaydı da oluşturuldu.

Ubisoft, son duyurusunun bir parçası olarak herhangi bir ek ayrıntı sunmasa da, “hazır olur olmaz” daha fazlasının açıklanacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu