HaberlerKonsol Oyunları

PlayStation Plus Mart 2021’ın oyunlarını duyurdu

PlayStation Plus aboneliğine sahip kullanıcılara her ay ücretsiz oyun sunan Sony Mart ayı içerisinde ücretsiz olarak sunulacak olan oyunları geçtiğimiz saatlerde açıkladı. Gelin açıklanmış olan bu listeyi beraber inceleyelim. 

PlayStation Plus Mart 2021 oyunları:

Açıklanmış olan listenin içerisinde Final Fantasy VII Remake adlı yapımı da görmekteyiz. Adı bu oyun PlayStation Store üzerinde normalde 429 TL gibi bir fiyat etiketine sahip ancak PlayStation Plus üyeliğine sahip olan kullanıcılar bu oyuna ücretsiz erişebilecek. Diğer yapımlardan biri olan Remnant: From the Ashes de PlayStation Store üzerinde 189 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Eğer PlayStation Plus üyeliğine sahip iseniz insan oğlunu kurtarmayı ele alan bu oyunu da ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Açılanmış olan listedeki diğer isimleri de hemen aşağıdan okuyabilirsiniz. 

  • Maquette – PlayStation 5 
  • Farpoint VR – PlayStation 4 ve PlayStation 5
  • Final Fantasy VII Remake – PlayStation 4 ve PlayStation 5
  • Remnant: From the Ashes – PlayStation 4 ve PlayStation 5

Listeleniş olan bu listedeki oyunlar 2 Mart 2021 tarihinden itibaren PlayStation Plus üyeliğine sahip olan kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Bunun dışında eğer sizde PlayStation Plus üyeliğine sahip ve Şubat ayı oyunları olan Control Ultimate Edition, Concrete Genie, Destruction All-Stars oyunlarını halen indirmedi iseniz 2 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu