Konsol Oyunları

PlayStation Play at Home Yeni Ücretsiz Öğeleri Duyurdu

Geçen ayın cömert PlayStation Play at Home oyun hediyelerinin oyunculara ulaşmasına rağmen ( 14 Mayıs’a kadar ücretsiz kalacak olan Horizon Zero Dawn hariç ), Sony henüz tam olarak bitmediğini açıkladı. Oyuncular yakında Call of Duty: Warzone ve Rocket League gibi çeşitli popüler oyunlar için ücretsiz oyun içi para birimi ve sanal öğeler talep edebilecek.

Önümüzdeki Pazartesi, 17 Mayıs, 04:00 BST / 20:00 PDT’den itibaren, dokuz oyun (hem ücretsiz hem de tam fiyatlı), Sony’nin en yeni Evde Oynama girişiminin bir parçası olarak özel para birimi ve öğe paketleri sunacak: Brawlhalla, Destruction AllStars , MLB The Show 21, NBA 2K21, Rocket League, Rogue Company, World of Tanks, World of Warships ve Warframe.

Ek olarak, Call of Duty: Warzone, kısa bir süre sonra da dahil olacak ve oyunculara 21 Mayıs 18:00 BST / 20 Mayıs 10: 00 PDT’de beş Çift XP Jetonu sunacak.

Oyuncuların PlayStation Store üzerinden eşyalarını talep etmeleri gerekecek – tam listeyi aşağıda bulacaksınız – ve ardından işlemi tamamlamak için aktif bir internet bağlantısıyla kendi oyunlarına veya tercih ettikleri oyunlara giriş yapacaksınız. Teklif, 7 Haziran 19:00 BST / 6 Haziran 11.59 PDT’de sona eriyor.

Brawlhalla

Brawlhalla: Evde Oynama Paketi – Rayman Legend Unlock, Balta ve Eldiven Silah Görünümlü Sir Rayelot Görünümü, Shrug Emote ve Grimm Sidekick’i içerir.

Call of Duty: Warzone

5 Double XP Jetonu (oyun içi Message of The Day aracılığıyla erişilir).

AllStars’ı Yok Etme

1100 İmha Noktası

MLB Gösteri 21

MLB The Show 21 10 Gösteri Paketleri

NBA 2K21

Evde Oyna Paketi – MyTEAM Series 2 Amethyst Damian Lillard, 5.000 MyTEAM Puanı ve daha fazlasını içerir.

Roket Ligi

PlayStation Plus Paketi – Blue Notch Wheels, Blue Smoke Boost, Blue Rocks Trail ve Trimpact BL Player Banner dahil dört benzersiz özelleştirme öğesi içerir.

Rogue Company

Rogue Company: Play at Home Pack – Kyoto Undercover Ronin Outfit ve 200 Rogue Bucks’ı içerir.

World of Tanks / World of Warships

World of Tanks İçin İki Kat Cesaret Paketi: Modern Zırh, bu pakette beş x1,5 Gümüş Güçlendirici, beş x2 Deneyim Arttırıcı, 7 günlük Premium Hesap ve daha fazlası bulunur. World of Warships: Legends için bu pakette, Seviye III zırhlı Arkansas, 7 günlük Premium Hesap ve beş türden 5x Nadir Güçlendirici bulunur.

Warframe

Warframe: Başlangıç ​​Paketi – 100 Platinum, 100.000 Kredi, 7 Günlük Yakınlık Arttırıcı, Temel Temel Hasar Mod Paketi ve daha fazlasını içerir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu