Square Enix ve People Can Fly, Outriders’ın şimdiye kadarki en büyük yamasını yayınladı. Yama notlarında listelenen çok sayıda hata ve kilitlenme düzeltmesi var, ancak özellikle bir değişikliği vurgulamak istiyoruz:[REBALANCE] AI keskin nişancıları artık oyunculara atışlarını atlatmaları için daha fazla zaman veriyor.”

Outriders oynadıysanız, oyunun keskin nişancılarının ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz. Bu atışlar asla ıskalamaz. Çok hızlılar, çok isabetliler ve vurduklarında canınızın büyük bir bölümünü alırlar. Ayrıca sizi geri püskürtürler. Bazı keskin nişancılar da konumunuza havan mermisi atabilir. Çünkü evrendeki en iyi keskin nişancı olmak yeterli değil.

Daha zor zorluklarla oynarken, siper arkasından ateşleri engellemek ve arasındaki boşluğu kapatmak neredeyse imkansız olabilir. Bir avuç keskin nişancıyla karşılaştığınızda, oyun bitmiş demektir. O korkunç kırmızı lazerlerin üzerinize hedef aldığını sonuna kadar hissedersiniz. Umarız bu yama, keskin nişancıları Outriders’ta daha az sinir bozucu hale getirir.

Bu yamanın, birçok Outriders oyuncusunun hala beklediği vaat edilen eşya restorasyonundan önce geldiğini belirtmekte fayda var. Square Enix ve People Can Fly: “Yamayı yayınlamadan önce geri yükleme sürecini çalıştırmayı ummuş olsak da, bu maalesef mümkün değil. Bu nedenle, biz yinelemeye ve restorasyon üzerinde çalışmaya devam ederken oyuncuların düzeltmelerinden yararlanabilmesi için yamayı bugün yayınlama kararı aldık,” açıklamalarında bulundu.

Zar zor kazandıkları ganimetleri ele geçirmeden önce co-op oyuncularını Expeditions’tan atan sorun için herhangi bir güncelleme söz konusu değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz