HaberlerKonsol Oyunları

Oddworld Soulstorm Detayları Duyuruldu

Oddworld Inhabitants’ın Oddworld Soulstorm’un varlığını ilk kez duyurmasının üzerinden beş yıldan biraz daha fazla zaman geçti. Oyun, Oddworld’ün devamı niteliğinde olacak. New ‘n’ Tasty! ve Oddworld: Abe’s Exoddus tarafından oyunun gelişimi birçok kez ertelendi. Ancak artık PC’de ( Epic Games Store aracılığıyla ) ve PlayStation oyuncuları 6 Nisan’da oynayacak.

Bu beklenmedik uzun geliştirme döneminin özelliklerini, Oddworld: Soulstorm’un son sürümünü ve geliştiricilerin PlayStation 5 platformunu nasıl etkilediğini öğrenmek için kısa süre önce oyunun yaratıcısı Lorne Lanning ile yapılan konuşma detayları ortaya çıktı.

Oyun konsollara özel olacak

Uzun süre geliştirme aşasında olan oyun PlayStation 5 ve PlayStation 4 sistemine özel olarak çıkacak. PlayStation ekibe
ve oyunun geleceğine inandı ve gelişimi için bizi finansal olarak destekledi. Bu oyun geliştiricileri için harika bir fırsattı. Ekibi hem motive etti hem de PS vitrinlerindeki yerini garantiledi . Öte yandan diğer platformlarda Oddworld ekibine destek çıktı. Epic Games Store’da oyuna büyük destek sağladı. Oyunu çeşitli dijital vitrinlere ve Oyun Ödüllerine dahil ettiler. Bu sayede diğer ekiplerden bir adım öne geçtiler.

Oyunun süresi 20 saate yakın olacak

Bu aslında oyunu oynama tarzınıza bağlıdır. Oyun ilk oynanışta yaklaşık 20 saat olacak, ancak bir başarı veya istatistik avcısıysanız, oyuna tekrar tekrar dönebilir ve bu oyunda uzun saatler geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu