Ocak 2023 İçin Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyunlar

Amazon Prime Gaming, Ocak 2023’te abonelere sunulacak ücretsiz oyunları açıkladı. Oyuncular bu ay 407 TL değerinde toplam 7 oyuna ücretsiz erişerek önemli tasarruflar sağlıyor. Bu ücretsiz oyunların yanı sıra Amazon alışverişlerinde ücretsiz kargo, özel indirimler ve Yüzüklerin Efendisi serisi de dahil olmak üzere Amazon Prime Video içeriklerine erişim için aboneler aylık 7,90 TL ücretle Amazon Prime‘a üye olabiliyor.

Amazon tarafından sunulan ücretli abonelik hizmeti Amazon Prime Gaming, Ocak 2023’te abonelere sunulacak ücretsiz oyunları açıkladı. Bu ay oyuncular, 407 TL değerinde toplam 7 oyuna ücretsiz olarak erişebilecek.

Bu ücretsiz oyunların yanı sıra Amazon alışverişlerinde ücretsiz kargo, özel indirimler ve Yüzüklerin Efendisi serisi de dahil olmak üzere Amazon Prime Video içeriklerine erişim için oyuncular ayda 7,90 TL karşılığında Amazon Prime’a üye olabiliyor.

Ocak 2023’ün ücretsiz oyunları arasında, etkileyici hikayesi ve oynanış mekanikleriyle övgü toplayan başarılı Dishonored serisinin merakla beklenen devam oyunu Dishonored 2 yer alıyor. Atari oyunlarındaki başarısıyla tanınan SNK firmasının en popüler 29 oyununun yer aldığı SNK 40th Anniversary Collection da dikkat çeken bir diğer oyun. Koleksiyon, oyunları modern bilgisayarlar için optimize eder ve oyuncuların geçmişin nostaljik Arcade hissini yaşamasına olanak tanır.

- Reklam -

Bu ayki diğer ücretsiz oyunlar arasında Metal Slug serisinin klasik oyunu olan Metal Slug 3 ve serinin hikayesini devam ettiren ve oyuncuların yeni konumlarda yeni silahlarla düşmanları ortadan kaldırmasına olanak tanıyan Metal Slug X yer alıyor. Samuray temalı 2D dövüş oyunu The Last Blade ve The King of The Fighters serisinin 2003 devamı niteliğindeki The King of The Fighters 2003 de Ocak ayının ücretsiz oyunları arasında yer alıyor. Son olarak, Star Twinkle Precure adlı animeden uyarlanan bir oyun olan Twinkle Star Sprites, ayın ücretsiz oyunları listesini tamamlıyor.

Genel olarak, oyuncuların Ocak 2023’te Amazon Prime Gaming aracılığıyla keyfini çıkarabilecekleri harika bir oyun seçkisi var.

Genel olarak, oyuncuların keyfini sürebilecekleri ve eğlence dolu oyunlara erişebilecekleri Ocak 2023 için amazon prime gaming ücretsiz oyunlar listesi kısaca aşağıdadır.

İşte Ocak 2023 için güncellenmiş ücretsiz oyunlar listesi:

dishonored 2 prime
İşte Ocak 2023 için güncellenmiş ücretsiz oyunlar listesi

Dishonored 2

(Normal Fiyat: 259 TL) Başarılı Dishonored serisinin merakla beklenen devam oyunu Dishonored 2, iyi tasarlanmış bölümlerinin yanı sıra etkileyici hikayesi ve oynanış mekanikleriyle de övgü topladı.

SNK 40th Anniversary Collection

(Normal Fiyat: 50 TL) Atari oyunlarındaki başarısıyla tanınan SNK‘nın en popüler 29 oyununun yer aldığı bu koleksiyonda; Koleksiyon, oyunları modern bilgisayarlar için optimize eder ve oyuncuların geçmişin nostaljik arcade hissini kendi evlerinin rahatlığında yaşamalarına olanak tanır.

Metal Slug 3

(Normal Fiyat: 15 TL) Metal Slug serisinin üçüncü oyunu olan Metal Slug 3, sade yapısına rağmen oyuncuları saatlerce kendine bağlayacak bir klasik. Popüler Contra oyununun daha gelişmiş bir versiyonudur.

Metal Slug X

(Normal Fiyat: 49,50 TL) Metal Slug serisinin bir diğer oyunu olan Metal Slug X, serinin hikayesini devam ettiriyor ve oyunculara yeni lokasyonlarda yeni silahlarla düşmanları yok etme imkânı sunuyor.

The Last Blade

(Normal Fiyat: 18 TL) Samuray temalı 2D dövüş oyunu The Last Blade, dönemine göre mekanikleri ve atmosferi ile dikkat çekiyor.

The King of The Fighters 2003

(Normal Fiyat: 35,99 TL) Street Fighter‘ın 80’lerde başlattığı 2D dövüş oyunları akımına büyük katkı sağlayan The King of The Fighters serisinin 2003 devamı niteliğindeki oyun, oyun oynamak isteyenler için birebir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

En Çok Okunanlar