Geliştirici Hello Games, harika aksiyon macera oyunu No Man’s Sky için 3.3 büyük güncellemeyi yayınladı ve pek çok yeni şey getirdi. Bunların arasında en önemlisi, her oyuncunun “aynı gezegende birlikte başlamasına ve bir topluluk keşif gezisine çıkmasına” izin veren yeni mod, Expeditions oldu. Expeditions modu, oyuncuların birlikte aynı gezegende başlamasına olanak tanıyacak.

Geliştiricinin açıkladığı gibi, “Keşif planlayıcısı aracılığıyla Yolcular, her biri yeni zorluklar getiren bir dizi dönüm noktasına girebilir … bazıları basit, diğerleri yalnızca en adanmış olanlar ulaşabilir. Tamamlanan kilometre taşları, sergilenecek muhteşem görev yamalarının kilidini açar. ” Bu görevler ile beraber oyuna yeni bir soluk getirilecek ve oynanabilirlik seviyesi bir üst seviyeye taşınmış olacak.

Yeni mod dışında birçok yeni özellik de 3.3 güncellemesi ile oyunculara ulaştı

Normal, Yaratıcı, Hayatta Kalma ve Permadeath modlarıyla karşılaştırıldığında, yeni mod daha topluluk odaklı bir içerik sunmayı amaçlamaktadır. Yeni modla ilgili daha fazla ayrıntı burada yer almaktadır.

Yeni modun dışında, 3.3 güncellemesi ayrıca Yeni HUD ve 4K UI, güncellenmiş görev mekaniği ile yeni zorluklar, çapraz kaydetme ödülleri, yeni hafta sonu etkinlikleri, kaşif yıldız gemisi geliştirmeleri ve çok daha fazlasını sunuyor. Ayrıca yukarıdaki bağlantıdan tam yama notunu da kontrol edebilirsiniz.

No Man’s Sky şu anda PC / PS4 / PS5 / Xbox One / Xbox Serisi X sistemlerinde mevcut. Herhangi bir cihaza sahipseniz rahatlıkla oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz