No Man’s Sky ‘Companions’ güncellemesinin yayınlanması ile birlikte oyuna içerisine yepyeni özellikle ve kostümler eklendi. Güncelleme detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Hello Games şirketi tarafından yapılan ve gelişimine devam eden No Man’s Sky, 2016 yılında piyasaya sunulmuştur. Çevirimiçi uzay keşif ve macera türüne sahip olan No Man’s Sky oyunu, devasa boyutlu bir haritaya ve zengin içeriğe sahiptir.

No Man’s Sky ‘Companions’ Güncellemesiyle birlikte gelen özellikler

Güncelleme gelmeden önce ehlileştirdiğimiz yaratıkları ne yazık ki uzun süre yanımızda tutamıyor ve bu sevimli yaratıklara veda etmek zorunda kalıyorduk. Fakat artık No Man’s Sky ‘Companions’ güncellemesiyle oyuncuların yüzlerini güldüren bir özellik geldi. Bu yeni güncellemeyle birlikte artık yaratıklarınıza veda etmenize gerek kalmayacak. Çünkü artık dilediğiniz kadar yanınızda tutabilir ve gittiğiniz maceralarda sizlere eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

No Man’s Sky ‘Companions’ güncellemesiyle gelen diğer bir özellik ise ehil olan yaratıklarınızı kuluçkaya yatırıp yumurtlatmanızdır. Bu yumurtaları diğer oyuncularla takas edebilir ve farklı özelleştirmelere sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yumurtaların genetiği ile oynayabilir, bambaşka bir yaratık türü ortaya çıkartabilirsiniz.

Peki bu yumurta takas sistemiyle ne yapabiliriz?

Bu sistem ile birlikte yaratığınızı dilediğiniz gibi kostümüze edebilir ve diğer oyunculardan farklı bir görünüğüe sahip olabilirsiniz.

No Man’s Sky ‘Companions’ güncellemesinin diğer tüm detaylarını nomanssky.com adresinde bulabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz bu güncellemenin detayları için Trailer videosunu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz