Pc OyunlarıHaber

Nioh: The Complete Edition ücretsiz oldu, alınması için yapılması gerekenler

Nioh: The Complete Edition ücretsiz hale geldi. Oyuncular kısa süreliğine sunulan bu kampanyadan yararlanarak 249 TL değerindeki oyuna sahip olabiliyor.

Epic Games Store, 2018 yılından bu yana sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile birlikte kullanıcılarını sevindirmeyi ve daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Firma, bu zamana kadar verdiği 100’ün üzerinde ücretsiz oyun sayesinde büyük bir pazar payı elde etmiş durumda. Steam’e oldukça yakınlaşan Epic Games, yapacağı yatırımlar sayesinde Steam’i de geride bırakabilir.

Nioh: The Complete Edition ücretsiz hale geldi

Nioh: The Complete Edition oyunu kısa süreliğine bedava hale geldi. Aksiyon ve rol yapma tarzı bir oyun olan Nioh: The Complete Edition, çok oyunculu desteğe sahip bir oyun olmakta. 4K Ultra HD desteğine sahip bu oyun, oyun kumandası uyumluluğuna da sahip. Kaliteli savaş mekaniklerine sahip ve Asya mimarisinin içerisinde bulunduğu bu oyunun geliştiricisi KOEI TECMO GAMES CO. LTD. olarak yer alıyor.

Nioh: The Complete Edition ücretsiz

249 TL değerinde yer alan oyuna ücretsiz sahip olmak isteyen oyuncuların yapması gerektiği şey Epic Games Store sayfasına girip hesabına giriş yaptıktan sonra ana sayfada biraz kaydırdıktan sonra ücretsiz oyun kısmında Nioh: The Complete Edition oyununu bulması. Oyun sayfasına giren kullanıcı oyunu kütüphanesine ekleyebilir ve oynamaya başlayabilir.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 8.1 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-3550 işlemci, 6 GB RAM, 80 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 280 ekran kartı yer alıyor olmakta. Önerilen sistem gereksinimleri için Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i7-4770K işlemci, 8 GB RAM, 80 GB depolama ve NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon R9 380X ekran kartı gerekiyor.

Nioh: The Complete Edition ücretsiz olsa da bu oyun hakkındaki kullanıcı puanlarını da bilmek gerekiyor. Oyun Metacritic üzerinde 84 Metascore puanına sahip iken oyunun kullanıcı puanı ortalaması 7.1 olmakta. Steam oyuncularının %79’u oyunu severken son 30 gün içerisinde yapılan incelemelerde oyuncuların %84’ü oyunu beğenmiş durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu