Pc Oyunları

Nier: Automata HD Doku Paketi Çıktı

Bir modcu, dört yıllık geliştirmeden sonra son Nier: Automata HD doku paketini yayınladı. GPUnity’nin doku paketi modu, Mart 2017’de Nier: Automata’nın PC’de piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geliştirilmeye başlandı. O zamandan beri mod üzerinde çalışmaya devam ettiler ve şimdi, dört yıl sonra, son sürümü yayınladılar.

Nier: Automata’nın PC sürümü, saniyede yaklaşık 59 kare hızında çalışan oyun nedeniyle sürekli bir takılma da dahil olmak üzere, modcular tarafından düzeltilen bir dizi teknik sorunla ünlüdür (bu, aşağıdaki Digital Foundry videosunda keşfedilen bir şeydir).

Orijinal sürüm aynı zamanda tutarsız doku kalitesinden de muzdariptir ve bu GPUnity’nin modlarının üstesinden gelen problemdir. NexusMods’tan Nier: Automata için HD Doku Paketini edinmenizi tavsiye ediyoruz. Modu kurmak Kaldaien’in Fix Automata Resolution modunu gerektirir.

Son sürüm HD doku paketi piyasaya sürüldüğünde, A2 ve 2B dahil 300’den fazla doku güncellendi. Aşağıdaki karşılaştırma videosuna göz atabilirsiniz:

GPUnity, “Nier: Automata, en sevdiğim oyunlardan biridir” dedi. “Ne yazık ki, sunuma zarar veren bazı bulanık dokulardan muzdarip. Amacım, istenen görünümü koruyarak düşük çözünürlüklü dokulara doğal bir restorasyon sağlamak.”

Nier: Automata doku paketi tamamlandığında, GPUnity şimdi dikkatini Batman: Arkham Asylum doku paketini tamamlamaya çeviriyor. Nier: Automata’nın orijinal PC sürümüne gelince, geçen ay Square Enix bir yükseltme yamasının şu anda geliştirilmekte olduğunu söyledi. O zamandan beri bunu duymadık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu