Konsol OyunlarıMobil OyunlarPc Oyunları

NASCAR ve F1, Rocket League Season 3’e geliyor

Rocket League, 20 Mayıs’ta başlayacak olan Formula 1 Fan Paketini detaylandırdı. Eşsiz bir çıkartmaya sahip bir F1 2021 aracı, on tane daha F1 takım çıkartması ve Pirelli tekerleği içeriyor. Rocket League’in “yüksek oktanlı” 3. Sezonu, 7 Nisan 2021’de ücretsiz olarak yayınlanacak.

Güncelleme açıklaması şu şekilde: “Oyuncular, motorlarınızı çalıştırın! Rocket League 3. Sezonun gücü doldu ve 7 Nisan’da oynamaya hazır! Yeni bir Rocket Pass, Zorluklar ve Mayıs ayında gelecek olan NASCAR ve Formula 1 içeriği ile şimdiye kadarki en yüksek oktanlı sezona hazırlanın!”

Bir dakika kadar uzun olmasına rağmen, sinematik fragman bize mağazada ne olduğuna bir göz atmamızı sağlıyor. İşte bir göz atın:

Şu anda ayrıntılar detaylı değil ancak stüdyo yeni içeriğin “hıza takıntılı” olduğunu ve Mayıs ayından itibaren NASCAR ve Formula 1’den lisanslı içeriğe öncülük ettiğini söylüyor. Ayrıca “yepyeni Tyranno’nun kilidini açan” yeni bir Rocket Pass Premium ve 70’den fazla yeni öğe olacak.

6 Nisan’dan itibaren piyasaya sürülecek bir oyun güncelleme setinin yeni içeriğine hazırlanabileceksiniz.

ICYMI, Psyonix’in dört tekerlekli footie fenomeni Rocket League, “tamamen yeni” ücretsiz oynanabilen Rocket League Sideswipe versiyonunda iOS ve Android’e geliyor.

“Mobil cihazlar için sıfırdan inşa edilen” Sideswipe, deneyimi mobil cihazlarda daha üstün deneyimli hale getirmeyi amaçlayan bir dizi değişikliğe rağmen, orijinal Rocket League’in rekabetçi otomobil tabanlı futbol aksiyonunu sunmayı vaat ediyor. Maçlar artık iki dakikalık 1v1 veya 2v2 ilişkilerdir, örneğin dokunmatik ekran kontrolleri ve yeni bir yandan bakış açısı kullanılarak oynanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu