MotoGP serisinin son oyunu olan 21 sonunda duyuruldu. Oyun ile alakalı görseller, detaylar ve çıkış videosunu haberimizde bulabilirisniz.

MotoGP 21

Oyun serisine her dönem bir yenisi daha eklenen MotoGP oyununun son serisi olan MotoGP’de artık gerçekçilik daha fazla ön plana çıkacak. Oyunun gerçeğe daha yakın olması ve tam anlamıyla bir yarış deneyimi sunması için MotoGP 21‘de çeşitli geliştirmeler yapılmıştır. MotoGP 21 oyununda daha önceki serilerde olmayan fakat bu seriye eklenen birçok özelliği sizler için sıraladık. İşte belli başlı ve dikkat çekici özellikler;

MotoGP 21 Oyununun Özellikleri

  • Artık pistin ortasında motordan düştüğünüzde direkt olarak yolun ortasına ışınlanmıyorsunuz. Düştüğünüz zaman yerden kalkıp motorunuza koşmanız ve yarışa tekrardan o şekilde devam etmeniz gerekmektedir. Gerçekçilik noktasında eklenmiş olan bu önemli özellik oyuncular tarafından beğenilmiş durumda.
  • Kural ihlali yaptığınız zaman artık sizlere uzun uzun tur cezaları verilecek. Böylece kazanacağınız yarışı kaybedebilecek ve rakiplerinizden geri kalacaksınız.
  • Motorlar için çeşitli süspansiyon ve özelleştirmeler oyun içerisine eklenmiş durumda.
  • Personellerle ilgilenen personel müdürü, analist ve araştırmacı gibi birçok detay da oyuna eklenmiş durumda. Böylece çeşitli istatiksel verilerinizi görmeniz sağlanacak.
  • PlayStation 5 sisteminde ve Xbox’ın Series X sisteminde 4K çözünürlük ve tam olarak 60 kare hızında (FPS) çalışacak. Böylece ultra bir görsel deneyim sunması öngörülüyor.

Oyun 22 Nisan 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Hem PC hem de diğer konsollara çıkışını yapacaktır. Steam üzerinden de satışa sunulması hedefleniyor.

Ayrıca oyunun çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz