Mortal Kombat 12 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

Uzun zamandır devam eden dövüş oyunu Mortal Kombat’ın hayranları uzun bir bekleyişin ardından sevinmek için sebep buldu çünkü Warner Bros Discovery’den yapılan son paylaşıma göre Mortal Kombat 12 sadece geliştirme aşamasında değil, geliştirme aşamasında da bulunuyor. 2023 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Mortal Kombat serisinin son versiyonu hakkında detaylar açıklanmadı. Ancak Warner Bros Discovery başkan yardımcısı Andrew Slabin’e göre, Mortal Kombat 12’ye gelen “iddialı değişiklikler” olacak ve ana amacı oyunculara her açıdan daha optimum bir deneyim sunmak. Mortal Kombat serisinin ana geliştiricisi NetherRealm Studios da geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir etkinlikte 11. oyunun yadsınamaz başarısından sonra tamamen yeni bir sürüm oluşturmak istediklerini söyledi. NetherRealm Studios’un dikkate aldığı plan, karakterlerin hikayesini genişletmek olacaktır.

image

Mortal Kombat 11 resmi olarak 2019 İlkbaharında çıkıyor. Ardından, bazı ücretli ve ücretsiz DLC içerikleri 2020’nin sonuna kadar dağıtılmaya devam ediyor. Oyun gün ortasında 15 milyondan fazla kopya sattı. 2022 ve Warner Bros Discovery ile NetherRealm Studios’un başarılı bir projesidir.

Önceki sürümlere benzer şekilde Mortal Kombat 12, tanıdık dövüş mekanizmasını koruyacak. Ancak saygın kaynaklardan gelen söylentilere göre ‘Bire 100’ adlı yeni bir çevrimiçi mod olacak. Bir oyuncunun, sahneyi daha kolay geçmeye yardımcı olacak özel efektlerle King of the Hill’de 100 oyuncuyla karşılaştığı oyun olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

En Çok Okunanlar